Gönderen Konu: 10. Sınıf raylı sistemler öğrencisiyim  (Okunma sayısı 2724 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Black26

• Ziyaretçi
10. Sınıf raylı sistemler öğrencisiyim
« : 14 Ekim 2015 / 20:29 »

Eskişehir ataturk meslek lisesindeyim. Makinist olmak istiyorum. Fakat 2 yıllık bolume girememe korkum var. Eskişehirde ki makinistlik myo eskişehirdekilere oncelik taniyor mu ? Cevaplarsaniz sevinirim

Adk System Advertising

tahozkn

• Ziyaretçi
Ynt: 10. Sınıf raylı sistemler öğrencisiyim
« Yanıtla #1 : 14 Ekim 2015 / 21:35 »
Aynı yollardan geçmiş birisi olarak yazıyorum. Öncelikle lisede makinistlik değil makina bölümü var :) Yanı Atatürk Anadolu Meslek Lisesi -Raylı sistemler Makina bölümünde okuyorsun. Lise 4 bitiminde sınavsız sorgusuz sualsiz Anadolu Üniversitesi Raylı Sistemler -Makinistlik bölümüne geçebilirsin.

Black26

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 15 Ekim 2015 / 06:53 »
Aynı yollardan geçmiş birisi olarak yazıyorum. Öncelikle lisede makinistlik değil makina bölümü var :) Yanı Atatürk Anadolu Meslek Lisesi -Raylı sistemler Makina bölümünde okuyorsun. Lise 4 bitiminde sınavsız sorgusuz sualsizAnadolu Üniversitesi Raylı Sistemler -Makinistlik bölümüne geçebilirsin.

Hoca bize  rst 29 ilde açıldı 1300 kişiyle yarışacaksınız diyor. Blöf mu yapiyor acaba

tahozkn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2015 / 19:58 »
Hocalarınız haklı. 29 ilde RST Lise bölümü açıldı. Negatif duyumlara aldırış etmeyin. Büyüyen bir sektör için okuyorsunuz. Yapmanız gereken şey en hızlı şekilde okulunuzdaki bitirip iyi bir KPSS puanı almak.

Black26

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 16 Ekim 2015 / 20:24 »
Hocalarınız haklı. 29 ilde RST Lise bölümü açıldı. Negatif duyumlara aldırış etmeyin. Büyüyen bir sektör için okuyorsunuz. Yapmanız gereken şey en hızlı şekilde okulunuzdaki bitirip iyi bir KPSS puanı almak.

Diploma puanina gore ilk 34 kişiyi alacaklarmış galiba . O zaman diger illerden gelen olmayacak mi ?

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter