Gönderen Konu: 2. gruptan 1.gruba geçen teknik şefler  (Okunma sayısı 2688 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı depocu

• Üye
  • **
2. gruptan 1.gruba geçen teknik şefler
« : 11 Ağustos 2009 / 13:43 »

Arkadaşlar bazı ünvanları 2. gruptan 1. gruba geçirdiler. Maaşta artış olacakmı merak ediyorum.

Adk System Advertising

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

2. gruptan 1.gruba geçen teknik şefler Benzer Konular

personelin eğitimi(teknik)
Personelin eğitimi çok önemlidir.Klasik ilk öğretim veya lise ye benzemez okullar demiryolcu personeli yetiştiremez.ancak alfabe... Devamı...

Gösterim: 9225 - Yanıt: 10 - Başlatan:ATALAY
DRAY EKİP ŞEFLERİ
     Kurumumuzda en fedakar ve zor şartlarda çalışan insanlardır. Kar-kış , yağmur-çamur demeden çalışırlar. Başlarında bir sürü... Devamı...

Gösterim: 2755 - Yanıt: 3 - Başlatan:depocu
Vagonların Teknik Standartları
TCDD  olarak  veya genelde ülke olarak yeni teknoloji üretememenin ezikliği,zorluğu ve hayal kırıklığı içindeyim. YAbancılardan ... Devamı...

Gösterim: 5428 - Yanıt: 1 - Başlatan:Teacher
İngiltere ve Avusturalya'da Devlet Yönetimine Geçen Demiryolu Şirketleri
Merhaba Değerli Arkadaşlarım.Yabancı haber kaynaklarında gözüme çarpan birkaç haberi sizlerle paylaşmak istiyorum.Saygılarımla.İ... Devamı...

Gösterim: 2362 - Yanıt: 0 - Başlatan:Ömer Tolga Sümerli
Rus Demiryolları ve Çin Huawei Firması Teknik İşbirliği Anlaşması İmzaladı.
20 Mayıs 2014'de Rus Demiryollarından Vilademir Yakunin ve Huawei firmasından Ren Zengfei Şangay'da ki görüşmede, teknolojik işb... Devamı...

Gösterim: 1515 - Yanıt: 0 - Başlatan:Ömer Tolga Sümerli