Gönderen Konu: Ankara ile becayis yapmak isteyen Balikesir li isci  (Okunma sayısı 1458 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

halit71

• Ziyaretçi
Ankara ile becayis yapmak isteyen Balikesir li isci
« : 25 Ağustos 2015 / 10:15 »

Tcdd Ankara da Mek. tesis cihaz ve vinc opr. ruyum. Balikesirde otocu arkadaslarla becayis yapmak istiyorum.ilgilenenler iletisime gecsin Saygilarimla halit

Adk System Advertising

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Ankara ile becayis yapmak isteyen Balikesir li isci Benzer Konular

FORUM İÇERİKLERİNDE BAZI EKLEMELER YAPMAK GEREKİR.
   Değerli forum adminlerine 1.önerim;foruma giriş bilgilerinin altına aşağıdaki örnek gibi; Merhaba ysunbul.1 fotoğraf     Mart... Devamı...

Gösterim: 2604 - Yanıt: 1 - Başlatan:ysunbul.1
ANKARA-SİVAS 150 KM KISALACAK!!!
Yozgat Valisi Amir Çiçek, Yozgat-Yıldızeli hattı ihalesinin tamamlanıp yer tesliminin yapıldığını, hattın temelinin 13 Martta at... Devamı...

Gösterim: 2217 - Yanıt: 2 - Başlatan:Makinist_26/ Kenan ÖZCAN
ANKARA GAR'IN GİRİŞLERİNİN KAPATILMASI
ANKARA GAR ÇARDAK SOKAK, BİGA SOKAK VE ANA KAPI DIŞINDAKİ KAPILARI KAPATILMIŞ OLUP BUNDAN EN ÇOK LOJMANLARDA OTURAN DIŞARIDAN GE... Devamı...

Gösterim: 2994 - Yanıt: 1 - Başlatan:kontrolor
Ankara banliyo
         Ankara banliyosundaki son durum nedir.Şubat ayında oradaydım.Sincan tarafı hızlı tren çalışmaları nedeniyle kapalıdır d... Devamı...

Gösterim: 1968 - Yanıt: 1 - Başlatan:bedendili
Raylı sistemler myo hakında bilgi almak isteyen arkdaşlara yardımcı olabilirim.
Bu başlığı bu bölümler hakında bilgi vermek için açtım arkadaşlar öncelikle raylı sistemler meslek yüksek okulu bölümleri;Raylı ... Devamı...

Gösterim: 3444 - Yanıt: 5 - Başlatan:enyaler12