Gönderen Konu: Ynt: banka promosyonları  (Okunma sayısı 3191 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

trangala

• Ziyaretçi
Ynt: banka promosyonları
« : 09 Ocak 2009 / 16:08 »

merhaba

Adk System Advertising

Çevrimdışı yakup

• Uzman Üye
« Yanıtla #1 : 13 Ocak 2009 / 18:27 »
yok mu bir haber arkadaşlar.ankara da o kadar çalışan var  duyumlar vardır.mesala ben son duyumumu yazayım.
genel müdürlük bankaya teklifte bulunmuş olumlu bir cevap alınmamış.bunun üzerine de sözleşmede tek taraflı fes etme maddesi varmış.genel müdürlük te bu kozu öne sürmüş ve bankaya tekrar bir yazı göndermiş.yani yakında anlaşma iptal oldu yeni bankayla anlaşma yapılacak diye duyarsanız şaşırmayın.birde ziraat bankası 2 maaş promosyon  veriyormuş eğer onlarla anlaşılırsa.
valla bende yalan da yok hılef de.ben duyduğum mavraları aynen aktarıyorum.ulaşım sen den aldığım istihbaratlar bunlar.sıcak sıcak yeni çıktı fırından.eğer daha taze haberi olan varsa yazsın.bizde okuruz.zaten demiryolunda mavralar piyasaya çıkar.biraz sonra çıkartan kendi de inanır.kulaktan kulağa dolaşır ve en son yetkililere kadar gider ve oradan da gerçekleşme aşamasına geçilir. yanlız gerçekleşme süresi hakkında bir yorum yoktur.biraz zaman alır.inşallah fazla uzun sürmez.çünkü personelin sabrı taşmak üzere.bi parmak bal çaldılar ağzımıza arkası gelmedi.saygılar,selamlar.
* İnsan emeğini takdir etmeyen kimseye,insan dememelidir.Çünkü o, hayvana benzer.
* Dürüstlük,doğruluk ve iyilikle ünlenmiş kimseleri,kendine yakın tut ; onlara iş ver.     (Kutadgu Bilig)
*Gayretli çocuğa falaka değil,bir söz yeter.Çünkü herkese dayak ile edep dersi vermek mümkün değildir(Nabi)

Çevrimdışı temuçin

• Üye
  • **
« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2009 / 11:39 »
Bankacı arkadaşlar ve eş ve dostlardan duyduğumuza göre:

Garanti bankası,1 tam maaş tutarında,promosyon teklif etmiş,

Akbank ise:1 tam maaş tutarında promosyon ve Akbank'ta kullanılacak konut ve ferdi kredilerde Yüksek oranda % indirimi teklifi önermiş,

fakat bu durumlardan bazıları faydalanamadığı veya  işine gelmediği için soğuk bakılıyormuş,

Demek ki onların düşüncesi eskisi gibi olsun istiyorlar galiba,,

Evet sendikacı veya dernekçi arkadaşlar bari bu işe acil olarak el atın,

yoksa sizler de mi....

diye düşünmeye başlıyacagız...

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Ynt: banka promosyonları Benzer Konular

banka promosyonları
tüm demiryolcu mesai arkadaşlarım ve dostlarım herkeze kucak dolusu selamlar acaba bilgisi olan varmı vakıflar bankası memurlar ... Devamı...

Gösterim: 11938 - Yanıt: 12 - Başlatan:adıge
PROMOSYONLAR
Arkadaşlar fazla mesayi, ünvan derken bu arada 2007 yılında bir kez alınan ve daha sonra bi haber olan promosyonlar var bunun ak... Devamı...

Gösterim: 18915 - Yanıt: 22 - Başlatan:teknisyen_32
Banka Hesap işletim ücretini nasıl geri alabilirsiniz?
Hesap işletim ücretini nasıl geri alabilirsiniz?Tüketiciler Birliği Ankara Şube Başkanı Hakan Tokbaş, bütün tüketicileri,hesapla... Devamı...

Gösterim: 2277 - Yanıt: 0 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
BANKA PROMOSYONLARINA EMSAL OLACAK KARAR
BANKA PROMOSYONLARINA EMSAL OLACAK KARAREğitim-Bir-Sen, Isparta İdare Mahkemesinin aldığı kararla banka promosyon miktarının yüz... Devamı...

Gösterim: 2732 - Yanıt: 1 - Başlatan:TCDD FORUM
Promosyonlar Aralık ayında ödeniyor.
Edindiğim bilgiye göre promosyon ihalesi Kasım ayında yapılacak ve Aralıkta ayında ödenecek. Devamı...

Gösterim: 24582 - Yanıt: 17 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ