Gönderen Konu: Bravo, karnından konuşmayan sendika!  (Okunma sayısı 1380 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Göçebe (chomez)

• Site Özel Üyesi
Bravo, karnından konuşmayan sendika!
« : 20 Aralık 2014 / 21:36 »

:)

Bravo!

Gerçekten de bravo, lafı evelemeden, gevelemeden, beyninin (varsa eğer) derinliklerinde gizlediğini açıkça söyleyebilmiş!

Şimdi sıra, bu karnından konuşan tiplerin gizli amaçları olmadığını söyleyenlerde!
..

Sendika dediğin böyle olmalı, verilen üç kuruşu, yükseltilen emeklilik yaşını, paralı hale getirilen sağlık hizmetini içine sindirip...

Bu türden insanlar hakkında karar vermek için aslında suratlarına bakmak yeterli değil mi sizce?

Ben kararı size bırakıyorum..
...
Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu:"Latin harfleri kaldırılsın"

Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, birilerinin Osmanlı’dan, başörtüden, dinden bahsedildiği zaman kırmızı görmüş boğa gibi saldırıya geçtiğini belirterek, “Osmanlı bizim ecdadımız. Osmanlı bizim dedelerimiz. Biz dedelerimizle gurur duyuyoruz. Harf inkılabı ile koparılmış olan köprünün yeniden kurulmasını istiyoruz”
..
kaynak: odatv

Adk System Advertising

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Bravo, karnından konuşmayan sendika! Benzer Konular

ATS'si ÇALIŞMAYAN CER ARAÇLARI
Değerli Demiryolcular ATS'si çalışmayan cer araçlarını ifşa ediyoruz. Yeni araç eklemek istediğinizde sizden öncekini kopyalayar... Devamı...

Gösterim: 15308 - Yanıt: 23 - Başlatan:leventdurusoy
Sanal Sendika
Değerli arkadaşlar,Forumlarımızda memur sendikacılığıyla ilgili çok tartışmalar yaptık ve forumumuza üye olup görüş bildiren sen... Devamı...

Gösterim: 7968 - Yanıt: 12 - Başlatan:Trenci96
Bravo hızlı trene diye yazacaktım!
İyice ki bir küpüne battı, kendisine hayran hale geldi. Kendi sesine, duruşuna, yürüyüşüne âşık oldu.Putin’e benzetiyorlar.“Puti... Devamı...

Gösterim: 8486 - Yanıt: 17 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Tek Sendika İstiyorum
Bence tek çözüm :TEK VE GÜÇLÜ BİR MEMUR SENDİKACILIĞISen de böyle düşünüyorsan facebook'ta paylaşabilirsin :http://www.facebook.... Devamı...

Gösterim: 4187 - Yanıt: 5 - Başlatan:Trenci96
Karnından Konuşanlar / Bilin bakalım kim?
 Konu, Zafer Bayramı kutlamaları.Konu mankeni, zaferin kazanıldığı ilin vekili, partisini sormayın, yazmayacağım, siz biliyorsun... Devamı...

Gösterim: 1672 - Yanıt: 0 - Başlatan:Göçebe (chomez)