Gönderen Konu: Cumhurbaşkanlığı Sistemi ile ilgili ilk KHK yayımlandı  (Okunma sayısı 456 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Demirkanat / Kürşad YAVUZ

• Administrator
  • Site Özel Üyesi

Cumhurbaşkanlığı Sistemi ile ilgili ilk KHK yayımlandı

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan Kanun Hükmünde Kararname'de, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne yönelik düzenlemeler yer aldı. Yeni KHK, Cumhurbaşkanı ant içtiğinde yürürlüğe girecek.

Türkiye Demiryolu Ulaştırmasının Serbestleştirilmesi Hakkında Kanununa da atıf yapıldı.

MADDE 68
– 24/4/2013 tarihli ve 6461 sayılı Türkiye Demiryolu Ulaştırmasının Serbestleştirilmesi Hakkında Kanunun 8 inci maddesinin üçüncü fıkrasında yer alan “Bakanlar Kurulu” ibaresi "Cumhurbaşkanı” şeklinde değiştirilmiştir.
http://twitter.com/demiryolcuyuz

Türk milleti!

Ebediyete akıp giden her on senede, bu büyük millet bayramını daha büyük şereflerle, saadetlerle, huzur ve refah içinde kutlamanı gönülden dilerim.

Ne mutlu Türküm diyene!

Ankara, 29 Ekim 1933

Mustafa Kemal ATATÜRK

Adk System Advertising

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Cumhurbaşkanlığı Sistemi ile ilgili ilk KHK yayımlandı Benzer Konular

tren bilgi sistemi ile ilgili
slm öncelikle..tren bilgi sistemine herkez kayıt ola biliyormu siteyi açtıktan sonra kullanıcı ve şifre istiyor.. bunla ilgili b... Devamı...

Gösterim: 6851 - Yanıt: 4 - Başlatan:Necatikosmaz
Tren Makinisti Ulusal Yeterliliği Yayımlandı
T.C. Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü (TCDD) tarafından hazırlanan Tren Makinisti (seviye 4) Taslak Yeterliliği MYK... Devamı...

Gösterim: 2459 - Yanıt: 0 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
İran Cumhurbaşkanı Ahmedinecad Yerli Üretim Dizel Lokomotif Fabrikası Açıyor
İran Cumhurbaşkanı Ahmedinecad, 17 Temmuzda, İran sanayi gurubu MAPNA tarafından ve ulusal yeterlilik açısından çok büyük bölümü... Devamı...

Gösterim: 2965 - Yanıt: 2 - Başlatan:Ömer Tolga Sümerli
TCDD Serbestleşme Kanunu, TBMM Başkanlığı'na sunuldu.
Türkiye Demiryolu Ulaştırmasının Serbestleştirilmesi Hakkında Kanun Tasarısı, TBMM Başkanlığı'na sunuldu. [img]http://www.demi Devamı...

Gösterim: 7889 - Yanıt: 7 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Ankara eğitim daire başkanlığı telefon numarası
Slm arkadaşlar ben Demir yollarında çalışan diyarbakır personeli bir işçi makinistim Bizim anahat makinalarının eğitimleri başla... Devamı...

Gösterim: 1797 - Yanıt: 0 - Başlatan:sahanne