Gönderen Konu: danimarkadan makinist  (Okunma sayısı 3520 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bilgindk

• Ziyaretçi
danimarkadan makinist
« : 07 Nisan 2012 / 10:25 »

Merhaba arkadaslar
Bende omrumu ve  ekmegimi demir yollarindan cikardigimdan  bu foruma uye oldum ins. faydali bilgi alisverisi yapariz. Bende yurt disinda  makinistlik gorevini  yapmaktayim  su an itibariyla 8 senelik makinistim, gerci makinistler icin  8 sene  meslekte hic bir sey degildir.

Adk System Advertising

Çevrimiçi Ömer Tolga Sümerli

• Administrator
  • Site Özel Üyesi
Ynt: danimarkadan makinist
« Yanıtla #1 : 07 Nisan 2012 / 10:39 »
Forumumuza hoşgeldiniz, sayın bilgindk.
Çalışmadan, Yorulmadan, Üretmeden Rahat Yaşamak İsteyen Toplumlar, Önce Haysiyetlerini, Sonra Hürriyetlerini, Daha Sonra da İstiklal ve İstikballerinin Kaybederler.
                                                                                                              Mustafa Kemal ATATÜRK

bilgindk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 07 Nisan 2012 / 11:17 »
tsk ederim.  okuyabildigim kadari ile  turkiyede makinist olmakla  danimarkada makinist olmak arasinda epey fark var. tercubelerimi ve burdaki  tren sitemlerini, calisma  kosullarini  v.s. diger konulari hangi bolumde paylasabilirim yardim ederseniz sevinirim.

Çevrimiçi Ömer Tolga Sümerli

• Administrator
  • Site Özel Üyesi
« Yanıtla #3 : 07 Nisan 2012 / 11:27 »
Rica ederim. Forumumuzun ana başlıkları altında, "Demiryolu Bilgileri" bölümünde paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızı bekler, şimdiden teşekkür ederim.
Çalışmadan, Yorulmadan, Üretmeden Rahat Yaşamak İsteyen Toplumlar, Önce Haysiyetlerini, Sonra Hürriyetlerini, Daha Sonra da İstiklal ve İstikballerinin Kaybederler.
                                                                                                              Mustafa Kemal ATATÜRK

Çevrimdışı Demirkanat / Kürşad YAVUZ

• Administrator
  • Site Özel Üyesi
« Yanıtla #4 : 07 Nisan 2012 / 15:23 »
Forumumuza Hoşgeldiniz Sayın Bilgindk,

Ülkemizdeki makinistlerle çok şey paylaşacağınıza eminim. Bizim makinistlerimizde bilgim kadarıyla yakında uluslararası alanda lokomotif kullacaklar.

Bahsetmiş olduğunuz farklardan bahsederseniz sizin aracılığınızla farklı bilgiler edinmiş oluruz.

İşlerinizde başarılar dilerim.
http://twitter.com/demiryolcuyuz

Türk milleti!

Ebediyete akıp giden her on senede, bu büyük millet bayramını daha büyük şereflerle, saadetlerle, huzur ve refah içinde kutlamanı gönülden dilerim.

Ne mutlu Türküm diyene!

Ankara, 29 Ekim 1933

Mustafa Kemal ATATÜRK

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

danimarkadan makinist Benzer Konular

Makinist
Arkadaşlar güleceksiniz ama ben Türkiye'de makinist olamayacağımı anladım.Ama bu hevesten vazgeçmedim.Ben şimdide Amerika'da mak... Devamı...

Gösterim: 6848 - Yanıt: 8 - Başlatan:fredy
Makinist Alımı
Atatürk Ana. Mes. Lisesi Raylı Sistemler Makina Bölümü son mezunuyum ben...Eskişehir TSİ başkontrolörü ve daha bir çok isim Esde... Devamı...

Gösterim: 6329 - Yanıt: 7 - Başlatan:Mechanic
nsl makinist olacam
ben tekin yılmaz 19 yaşındayım elektrik elektronik teknoloji alanı okuyorum bu sene son sınıfım ama ben makinist olmak istiyorım... Devamı...

Gösterim: 4916 - Yanıt: 11 - Başlatan:tekin yılmaz
yurt disinda makinist
merhaba arkadaslar. araniza yeni katildm. ben belcikada makinistim. acaba meslegimi turkiyede de yapabilir miyim? bunun icin nel... Devamı...

Gösterim: 1488 - Yanıt: 0 - Başlatan:konduktor28
Nasıl Makinist Olabilirim?
Herkese Merhaba,9.sınıf öğrencisiyim Ankarada Sağlık meslek lisesinde okuyorumAlan tercihlerime Sağlık alanı-Uçak bakım alanı(AT... Devamı...

Gösterim: 2052 - Yanıt: 2 - Başlatan:Savaşcann