Gönderen Konu: demir yolu çalışma yasasını ne zaman çıkaracaklar  (Okunma sayısı 2938 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı h çelik

• Üye
  • **

tcdd personelinin nasıl ve ne kadar çalışacağını gösteren yasa ne zaman çıkarılacak

Adk System Advertising

Çevrimdışı yakup

• Uzman Üye
Ynt: demir yolu çalışma yasasını ne zaman çıkaracaklar
« Yanıtla #1 : 06 Nisan 2008 / 18:10 »
allah büyüktür .ömrümüz varsa görürüz yada bizden sonrakiler görecektir.ama daha buna sıra geleceğini pek zannetmiyorum.çünkü personele faydası oalcak şeyler ya hep en sona bırakılır.yada hiç çıkarılmaz.selamlar,saygılar.
* İnsan emeğini takdir etmeyen kimseye,insan dememelidir.Çünkü o, hayvana benzer.
* Dürüstlük,doğruluk ve iyilikle ünlenmiş kimseleri,kendine yakın tut ; onlara iş ver.     (Kutadgu Bilig)
*Gayretli çocuğa falaka değil,bir söz yeter.Çünkü herkese dayak ile edep dersi vermek mümkün değildir(Nabi)

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

demir yolu çalışma yasasını ne zaman çıkaracaklar Benzer Konular

Yüksel Mermer'in Demir İpek Yolu projesi üzerine yaptığı açıklama.
Mermerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Mermer gazetecilerle yaptığı sohbet toplantısında ilginç konulara değindi.Demir ... Devamı...

Gösterim: 2277 - Yanıt: 1 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
demir yolu ile devri alem
  Demiryolu ile 53 günde devri alem.Bu gezide Türkiye sanırım yok. saygılarımla  http://www.rayhaber.com/2014/53-gunde-devr-i-al... Devamı...

Gösterim: 1760 - Yanıt: 0 - Başlatan:bedendili
Çin’in demir ipek yolu Türkiye’yi vuracak
1,8 KİLOMETREKARE ALAN ÜZERİNE KURULU DONGFANG TURBİNE’NİN GENEL MÜDÜR YARDIMCISI CHEN ERBİN, TÜSİAD YÖNETİM KURULU ÜYESİ OSMAN ... Devamı...

Gösterim: 2158 - Yanıt: 1 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Zaman zaman
Zaman zaman aklıma takılıyor, tutarlı olmak çabası, tutuculuğa yol açar mı diye soruyorum kendi kendime.Nerden çıktı derseniz..D... Devamı...

Gösterim: 1388 - Yanıt: 0 - Başlatan:Göçebe (chomez)
Demir İpek Yolu ile Kars'ın süt ürünleri Çin'e ihraç edilecek
Çin'in Ankara Büyükelçisi Yu Hongyang, Türkiye ile Çin arasında birçok anlaşma imzalandığını, bunlardan birinin de Türkiye'de ür... Devamı...

Gösterim: 1492 - Yanıt: 0 - Başlatan:karesi