Gönderen Konu: Demiryol.Net Açıldı Tüm Demiryolcular Davetlidir  (Okunma sayısı 3335 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

orchuns

• Ziyaretçi

Yeni web sitem olan demiryol.net sitesini bugün itibari ile açmış bulunuyorum. Site içeriği tek demiryolu haber sitesi gibi gözükebilir fakat farklıdır. Zamanla bunun belirtilerini site üzerinde hissedeceksiniz. Fazla uzatmaya da gerek yok, Tüm demiryolcu ve demiryolu sevdalılarını siteme beklerim...

www.demiryol.net

Adk System Advertising

Çevrimdışı Muhammed GEMCİ

• Uzman Üye
Ynt: Demiryol.Net Açıldı Tüm Demiryolcular Davetlidir
« Yanıtla #1 : 26 Mayıs 2013 / 12:43 »
Elinize sağlık çok güzel olmuş hayırlı olsun.
DEMİR YOLLARI REFAH VE ÜMRAN KAYNAĞIDIR. M. Kemal ATATÜRK

orchuns

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 27 Mayıs 2013 / 21:02 »
Teşekkür ederim...

oncutrans

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 06 Mayıs 2014 / 22:15 »
http://www.oncutrans.com  hayırlı uğurlu olsun

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Demiryol.Net Açıldı Tüm Demiryolcular Davetlidir Benzer Konular

Demiryol-İş : Faal Personel Açığı Acilen Giderilmelidir!
DÜNYA DEMİRYOLU İŞÇİLERİ GÜNÜDemiryol-İş Yönetim Kurulu, ''Cumhuriyet'in ilk kurulduğu yıllardaki gibi bir demir yolu seferberli... Devamı...

Gösterim: 2712 - Yanıt: 1 - Başlatan:Trenci96
Demiryol-İş : Yeniden Yapılanma Faydasızdır!
”TCDD'nin yeni projesi hiçbir değişiklik getirmedi”05.10.2008 - 11:11Demiryol-İş, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğünün yeniden yapı... Devamı...

Gösterim: 2797 - Yanıt: 0 - Başlatan:Trenci96
demiryolcuların birliği
saygıdeğer arkadaşlar, zaman zaman burada bakıyorum yazılanlar çok güzel, 25 yıl bu kurumun farklı birimlerinde çalıştım, en çok... Devamı...

Gösterim: 2626 - Yanıt: 1 - Başlatan:durusoy
Aliaga - Bergama - Soma Demiryol projesi
Hayirli aksamlar ve herkezin kurban bayramini simdiden gönülden kutluyorum. Arkadaslar, uzun zamandir beri heb hayal ediyorum , ... Devamı...

Gösterim: 12094 - Yanıt: 11 - Başlatan:Hikmet35
Bu da demiryolcuları ilgilendiriyor :(
Yorumsuz....AYM’den sendikal eylem kararıAnayasa Mahkemesi, üyesi olduğu sendikanın çağrısına uyarak işe gelmeyen tren teşkil gö... Devamı...

Gösterim: 1357 - Yanıt: 0 - Başlatan:Göçebe (chomez)