Gönderen Konu: Demiryolu Taşımacılığı Derneği Yeni Yönetim Kurulunu Belirledi  (Okunma sayısı 2883 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Onur U.

• Yeni Üye
  • *
    • Rail Turkey

Bu haftasonu yapılan genel kurulda, Demiryolu Taşımacılığı Derneği'nin yeni yönetimi belirlendi. Ardından yapılan ilk toplantı ile de görev bölümü yapıldı. Yeni yönetim şöyle:

Başkan : Özcan Salkaya (KLN Lojistik)
    Başkan Yardımcısı : İbrahim Öz (Rinotrans)
    Başkan Yardımcısı : Bekir Sami Günsav (Yapıray)
    Genel Sekreter : Jan Berslen Devrim (Alişan)
    Sayman : Onur Gökhan Göllü (Reysaş)
    Üye: Ömer Faruk Bacanlı (Medlog)
    Üye: Recep Zühtü Soyak (Vako)
    Üye: Cihan Akın (Eti Lojistik)
    Üye: Mehmet Sıddık Öymen (Omsan)

Denetim kurulu ise şöyle:

Adil Akçay (Mos Lojistik)
    Faik Onur Uysal (Eksper Tren)
    İlyas Öçal (Kale Nakliyat)

Adk System Advertising

Çevrimdışı Demirkanat / Kürşad YAVUZ

• Administrator
  • Site Özel Üyesi
Onur Bey sizin şahsınızda yeni yönetime başarılar diliyoruz.

Demiryolcu olarak DTD'den isteğimiz şudur ki, Ülkemiz demiryollarının sıkıntılarının hedef alındığı ve çözüm yollarının üretildiği bir dernek olsun. Böylece hem dernek yönetimindeki firmalar hemde diğer firmalar ve sonuçta tüm ülke kazanır.

Gazi Mustafa Kemal'in "Demiryolları Refah ve Umran Tevhit eder. " sözü gerçekleşmeyi bekleyen bir ülkemiz idealidir.
http://twitter.com/demiryolcuyuz

Türk milleti!

Ebediyete akıp giden her on senede, bu büyük millet bayramını daha büyük şereflerle, saadetlerle, huzur ve refah içinde kutlamanı gönülden dilerim.

Ne mutlu Türküm diyene!

Ankara, 29 Ekim 1933

Mustafa Kemal ATATÜRK

Çevrimdışı Onur U.

• Yeni Üye
  • *
    • Rail Turkey
Kürşad Bey teşekkür ediyorum..

Eskiden mühendis odalarında görev almış biri olarak, odaların ve derneklerin en büyük gücünün düşünen, üreten, tartışan üyeleri olduğu inancındayım.

Demiryolunun belki de en büyük şansı, küçük bir camia olmasına rağmen (DTD'nin 65 üyesi var), bu alana gönül vermiş kişilerin çokluğu.

Umarım demiryollarının gelişimine hep birlikte tanıklık ederiz..

Saygılar, selamlar.

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Demiryolu Taşımacılığı Derneği Yeni Yönetim Kurulunu Belirledi Benzer Konular

DTD (Demiryolu Taşımacılar Derneği)
Merhaba Demiryolcular;Web sitesinden DTD'yi inceledim. Yük taşımacılığı yapan özel sektör firmalarının taşıma maliyetlerinde eko... Devamı...

Gösterim: 2710 - Yanıt: 0 - Başlatan:leventdurusoy
DTD ( Demiryolu Taşımacılığı Derneği )
TANITIM :Demiryolu Taşımacılığı Derneği (DTD), demiryolu ile yılda 3,5 milyon ton yük taşıyan ve demiryolu taşımacılığının payın... Devamı...

Gösterim: 3680 - Yanıt: 0 - Başlatan:Trenci96
DEKAD ( Demiryolu Katarcılar Derneği)
Tren üzerinde veya katarın tamamlanmasında görev alan personel arasında yardımlaşmanın sağlanması ve kaynaşma, çalışanlar arasın... Devamı...

Gösterim: 10256 - Yanıt: 11 - Başlatan:Trenci96
YOLDER Demiryolu Yapım ve İşletim Personeli Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği
Derneğin web sayfası aşağıdadır. Saygılarımla. http://www.yolder.org.tr/ Devamı...

Gösterim: 5062 - Yanıt: 0 - Başlatan:Ömer Tolga Sümerli
Çin Avrupa'ya Demiryolu Yük Taşımacılığı İçin Ortak Yönetim Şirketi Kurdu
Çin'de faaliyet gösteren, Chongqing Holding ve Çin Demiryolu Şirketinin girişimi ile, RZD Lojistik (Rus Demiryolları Lojistik), ... Devamı...

Gösterim: 5656 - Yanıt: 8 - Başlatan:Ömer Tolga Sümerli