Gönderen Konu: depo müdürü personel arasında ayrımcılık yapıyorsa ne gibi yasal yollara baş vur  (Okunma sayısı 5398 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ABDURRAHMAN

• Ziyaretçi

şimdiden teşekkür ederim

Adk System Advertising

Çevrimdışı Trenci96

• Site Özel Üyesi
Ne gibi ayrımcılık yapılıyor?

Çevrimdışı Makinist_26/ Kenan ÖZCAN

• Site Özel Üyesi
  • ESKİŞEHİR
Bende Merak Ettim Neymiş Depo Müdürü İle PersoneL Arasındaki Ayırım. Şahit Olan Varsa Buyursun PayLaşaLım. SAYGI VE SEVGİLERİMLE...
DEMİR YOLLARI MEMLEKETİN KAN DAMARIDIR !!!

ABDURRAHMAN

• Ziyaretçi
yıllarca kin gütmesi.bir olay oldugunda olayı yapana sormadan ceza vermesi.yargısız infaz yapması.vs.ben böyle bi durumda oldugum için sordum.bu gün kendisine sordugumda( beni neden bu kadar sıktıgını)iftar yemegine gitmedigim için diye cevap verdi.size soruyorum iftara gitmedim diye bu kadar sıkıntıyı çekmek zorunda olan bir insan varmı.bu ve bunun gibi daha neler var.sırf çocuklarım için susuyorum.hiç bir zaman haksızlıga tahammül edemem ben olayım başkası olsun önemldegil.yeterki karşıdaki insan olsun ama nerde.teşekkür edrim size yazıma cevap verdiginiz içiin arkadaşlar

alicetin

• Ziyaretçi
bu konuda maalesef pek çok olumsuz olayla karşılaşılmaktadır. bunun hukiki karşılığı mobing kavramıyla ifade edilmektedir. işyerinde psikolojik taciz olarak açıklayabileceğimiz bu kavram yeni yeni bizim hukuk sistemimizede girmektedir. size bu konuda çalışma yürüten bir internet sitesinin adresini yazıyorum eğer buradaki bilgiler yeterli gelmezse bu konuyla ilgili bazı mahkeme kararlarından örnekler gönderebilirim
http://www.mobbingturkiye.net/

Çevrimdışı makinist03

• Emektar Üye
Yaptığı ayrımcılığı kanıtla hiç düşünmeden hemen mahkemeye ver. Ayrımsız günler dilerim.

alicetin

• Ziyaretçi
bu konuyla ilgili bazı haberlere ulaşabileceğiniz bir adres
http://bianet.org/bianet/etiket/5822/mobbing

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

depo müdürü personel arasında ayrımcılık yapıyorsa ne gibi yasal yollara baş vur Benzer Konular

6. Bölge Müdürü Görevden Alındı.
Basın Yayın Müşavirliğininden yapılan açıklamada Teftiş Kurulu Başkanlığının hazırlamış olduğu rapor doğrultusunda 6. Bölge Müdü... Devamı...

Gösterim: 2609 - Yanıt: 0 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Chp'li Öz, Hızlı Trenle İlgili Taleplerini Tcdd Genel Müdürü Karaman'a Aktardı
CHP Manisa Milletvekili, mimar Sakine Öz, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürü Süleyman Karaman'ı Manisa'... Devamı...

Gösterim: 2336 - Yanıt: 0 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Memura şaka gibi teklif
Toplu Sözleşme Yasa Tasarısı’nın Meclis’te kabul edilmesinin ardından gözler, memurlara ne kadar zam verileceğini çevrildi.Maliy... Devamı...

Gösterim: 31735 - Yanıt: 47 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Kadıköy-Kartal Metrosunda Şaka Gibi Kaza
Kadıköy-Kartal metrosunda deneme seferi kazasıAnadolu Yakası’nın ilk metrosu olacak olan Kadıköy-Kartal metrosunda dün gece dene... Devamı...

Gösterim: 2344 - Yanıt: 1 - Başlatan:Ömer Tolga Sümerli
TCDD'DE SİYASAL KADROLAŞMAVE SENDİKAL TERCİHLERE GÖRE AYRIMCILIK VAR
BTS: "TCDD'DE SİYASAL KADROLAŞMA VE SENDİKAL TERCİHLERE GÖRE AYRIMCILIK OLAĞAN HALE GETİRİLMİŞTİRANKARA (ANKA) - Birleşik Taşıma... Devamı...

Gösterim: 4624 - Yanıt: 5 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ