Gönderen Konu: Duyum Alan Var mı ?  (Okunma sayısı 515 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emrecanyk

• Yeni Üye
  • *
Duyum Alan Var mı ?
« : 19 Şubat 2019 / 13:46 »

Selamın Aleyküm iyi forumlar iyi çalışmalar,

Abiler kardeşler Raylı Sistemler İşletmeciliği bölümünden mezun oldum KPSS Puanı 73 şunda bölümümde 174. sıradayım. Ancak TCDD hiç alım yapacak mı ? Kulağınıza gelen bir bilgi var mı ?

Ocakta bir ilan açtılar 54 kişi ona 2 puanla çağrılmadım.

Nisan'da 85 kişi felan alacak ama lise mezunu alıyor biz başvuramıyoruz.

Adk System Advertising

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Duyum Alan Var mı ? Benzer Konular

Kensel Dönüşüm ve Gar Alanı
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Balıkesir Şubesi’nin yeni seçilen yönetim kurulu, Belediye Başkanı Sabri Uğur’u ziyaret etti. Zi... Devamı...

Gösterim: 2342 - Yanıt: 0 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Tatvanda, TCDD’ye ait alanı satma girişimi
Tatvan ilçesinde bulunan demiryolu istasyonu alınan kararla modernize edilmek istendi. Binası yenilenen, çatı, kapı ve pencerele... Devamı...

Gösterim: 3068 - Yanıt: 4 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Alan Tercihleri
Herkese Merhaba,9.sınıf öğrencisiyim Ankarada Sağlık meslek lisesinde okuyorumAlan tercihlerime Sağlık alanı-Uçak bakım alanı(AT... Devamı...

Gösterim: 1198 - Yanıt: 0 - Başlatan:Savaşcann
İzmir Metro / Depolama ve bakım alanı
İzmir metro sanırım en çok konuşulan metro olma özelliğini uzun yıllar koruyacak.Yeraltına, üstelik de iki kat halinde depolama ... Devamı...

Gösterim: 2188 - Yanıt: 1 - Başlatan:Göçebe (chomez)
Atı alan Üsküdar'ı geçti mi?
Aşağıdaki haber uzun zamandır Ömer Bey'in bizlere anlatmaya çalıştığı uluslararası taşıma koridorlarına ilişkin bir diğer gelişm... Devamı...

Gösterim: 959 - Yanıt: 0 - Başlatan:Göçebe (chomez)