Gönderen Konu: EGE EKSPRESİ  (Okunma sayısı 3527 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bedendili

• Uzman Üye
EGE EKSPRESİ
« : 01 Ocak 2013 / 10:16 »

Anahat yada bölgesel tren seferlerini incelediğimde Balıkesir Kütahya arası hariç bir çok bölgede gündüz çalışan bölgesel trenler var.Ege ekspresi İzmir Balıkesir Kütahya Afyon arasında gündüz çalışan, sonra İzmir Balıkesir le sınırlandırılan bir bölgesel tren oldu.Halbuki İzmir Balıkesir arasında 6 eylül, 17 eylül, karesi, izmir mavi ihtiyacı giderebilecek sayıda tren var. Ege ekspresi daha çok Balıkesir Kütahya arasındaki bu  ulaşım ihtiyacını karşılıyordu.Bence  seferleri İzmir Afyon arasında olmalı.

Adk System Advertising

Çevrimdışı Göçebe (chomez)

• Site Özel Üyesi
Ynt: EGE EKSPRESİ
« Yanıtla #1 : 01 Ocak 2013 / 21:58 »
 ;D

Yaşayın Sayın Bedendili.

Balıkesir-Eskişehir arası gündüz trenini dört gözle bekliyorum.

Yazın ailece yaptığımız İzmir-Ankara Mavi yolcuğunda alaca aydınlıkta gördüğüm o manzaralar düş gibiydi :)

O manzaraları görebilmek için, düşünüyorum da nelere katlanmazdım.

Kim bilir, bakarsınız o güzergahın farkında olan Levent hocayı da (Sn. Levent Durusoy) alıp bir çözüm yaratırız, neden olmasın?

Saygılar,

Çevrimdışı bedendili

• Uzman Üye
Ynt: EGE EKSPRESİ
« Yanıtla #2 : 01 Ocak 2013 / 22:45 »
Sayın göçebe İzmir- Uşak.    İzmir -Bandırma, Afyon-Eskişehir, Kayseri-Adana ,Adana- Elazığ,gibi yazmaya üşendigim daha bir çok gündüz tren seferleri var.Geçen hafta İzmir mavi ile Eskişehire gittim. Dediginiz gibi o güzelim manzaraları göremiyoruz.İnşallah düşündüğümüz gerçekleşir ve tren sefere konur beraberce Afyon a kadar gider Afyon danda Konya mavi ile İzmire döneriz.   

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

EGE EKSPRESİ Benzer Konular

PAMUKKALE EKSPRESİ DEVRİLDİ
Pamukkale Ekspresi devrildi. Gelen bilgiler ölü sayısının 9'a yükseldiği yönünde.Haydarpaşa-Pamukkale seferini yapmakta olan Pam... Devamı...

Gösterim: 6737 - Yanıt: 10 - Başlatan:leventdurusoy
Oryantal Ekspres
Vatan Gazetesi Yazarı Mine hanımın Fatih Ekpresi ile 28 Ekim 2008'de yolculuğu sırasında yaşadıkları ve TCDD Tren İşletmeciliğin... Devamı...

Gösterim: 2913 - Yanıt: 0 - Başlatan:Trenci96
9 EYLÜL EKSPRESİ DERAY ETTİ!!
Aşağıdaki bilgiler kesin olmamakla birlikte bana iletilen bilgiye göre :İzmir yönünden Ankara yönüne giden 9 Eylül Ekspresi gece... Devamı...

Gösterim: 5421 - Yanıt: 5 - Başlatan:Trenci96
KIRIKKALE EKSPRESİ, TIR'A ÇARPTI
Kırıkkale Ekspresi'nin, hemzemin geçitten geçmeye çalışan tırın dorsesini altına aldığı, çarpışma esnasında elektrik direklerini... Devamı...

Gösterim: 2430 - Yanıt: 2 - Başlatan:Makinist_26/ Kenan ÖZCAN
KAMPANYA;ŞEHİT SAVCI MEHMET SELİM KİRAZ EKSPRESİ
Kampanya başlatıyoruz ;hain bir terör saldırısında şehit olan savcımız için TCDD de üzerine düşen görevi yapmalı Şehidimiz aslen... Devamı...

Gösterim: 3938 - Yanıt: 1 - Başlatan:try