Gönderen Konu: Elektronik teknisyeni Hakkında Yardımcı Olurmusunuz ?  (Okunma sayısı 1318 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rapperi12

• Ziyaretçi

Merhaba ben aranıza yeni katıldım benim sizlere sorum elektronik teknisyeni ne iş yapar çalışma ortamı nasıldır , devrecilik varmıdır ? Hafta sonları resmi tatilleri varmıdır maaş ortalama ne kadar ? Servis yokmuş sanırım Ankarada oturuyorum ben sincandan trene ücretsiz binme hakkım varmıdır bunları cevaplarsanız sevinirim teşekkürler :)

Adk System Advertising

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Elektronik teknisyeni Hakkında Yardımcı Olurmusunuz ? Benzer Konular

Aile Yardımı ve Çocuk Yardımı 2 Aylık farkla Martda Ödenecek.
Kamuda eşit işe eşit ücret politikası üzerinde çalışan hükümet, bir adım da 'Torba Yasa' ile attı. Yıllardır aile yardımından ma... Devamı...

Gösterim: 3020 - Yanıt: 1 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Vagon teknisyeni (Revizör)
Arkadaslar İyi akşamlar.Merak ettiğim ama neden bulamadığım bir sorum war.TCDD neden vagon teknisyeni alımı yapmıyor.Bi hayli ih... Devamı...

Gösterim: 3508 - Yanıt: 2 - Başlatan:CapkınS
Raylı Sistemler Elektrik Elektronik 2 yıllık tercih etmeyi düşünüyorum yardımmm
Meslek lisesi Elektrik mezunuyum raylı sistemleri yazmayı düşünüyorum iş olanakları hakkında bilgi verebilirmisiniz Devamı...

Gösterim: 2466 - Yanıt: 2 - Başlatan:cissburak
Acil Yardım lÜtfen Yardımcı Olun....
meslek lisei mezunları makinist olabilirmi?? Devamı...

Gösterim: 1559 - Yanıt: 0 - Başlatan:kizilsaman057
Makine mezunuyum ön lisans yatay geçiş hakkımı nasıl yapmalıyım lütfen yardımcı
lise makine mezunuyum ön lisansı raylı sistemler de okumak istiyorum yatay geçiş tercihlerime bunu yazmak istiyorum hedefim maki... Devamı...

Gösterim: 1527 - Yanıt: 1 - Başlatan:selcukk