Gönderen Konu: ESKİ PERSONEL - YENİ PERSONEL/ESKİ SİSTEM - YENİ SİSTEM  (Okunma sayısı 1641 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yucel_yucel

• Yeni Üye
  • *

Demiryolcu olmanın ayrıcalığı, keyfi, ızdırabı ve anıları ile herkese merhaba.
Gönül burada birbirimizi kırmadan, nasıl daha iyi şartlarda ve demiryolunun menfaatine çalışabiliriz, onu tartışmak ister.

Kürek kebabının üzerine matara çayı içmenin keyfiyle, facebook vs. sonrası keyifleri - sefer taslarının açılıp hoş sohbet keyfiyle, ekmek arası ayran keyiflerini karşılaştırmak isterim.

Az olan şeylerin bulunduğundaki keyifle, çok olanın ilgilenilmediği boş vermişliği kıyaslamak isterim.

Aile efradı dahil kaç personelimizin Tiyatro - sinema görmediğini bilmek isterim. İş ve sosyal hayat kıstasının nasıl yapıldığını bilmek isterim.
Çocuklarımıza nelerin öğretildiğini bilmek isterim.

Bilmiyorum-Bilmek istemiyorum/yapmalıyım-yapamıyorum/yapılmalı-yapmıyorum, vs. vs. uzayıp gidenler bizi nasıl etkiliyor bilmek isterim.
Zaman bulduğunuzda lütfen yazın. Her şey, iyi ise gönlünüzce olsun.

(Lütfen siyaset ve magazin yapmayalım. Benim hayatımda yerleri toplamda % 5 tir.)

Adk System Advertising

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

ESKİ PERSONEL - YENİ PERSONEL/ESKİ SİSTEM - YENİ SİSTEM Benzer Konular

BÖYLE BİR SİSTEM VAR MI?
Selamlar Değerli TCDD Ailesi;  Bu gün TRT de yayınlanan Pazar Ekspresi proğramını seyrettim.Hemen aklıma geldi; Forumda bahsedil... Devamı...

Gösterim: 8453 - Yanıt: 15 - Başlatan:meram_ekspresi
KAMU PERSONEL SİSTEMİ DEĞİŞİYOR..
Kamu Personel Sisteminde köklü değişikliklere gidiliyor. Yeni düzenlemede, uzman kamu personelinin farklı kuruluşlarda görevlend... Devamı...

Gösterim: 3357 - Yanıt: 1 - Başlatan:SERHAT YOLCU
VAN'A İLK TREN X-RAY SİSTEMİ
Gümrük Müsteşarlığı'nın gümrüklerin modernizasyonu çerçevesinde hazırladığı tren tarama sistemi projesi, AB Komisyonu'nca kabul ... Devamı...

Gösterim: 2005 - Yanıt: 0 - Başlatan:Makinist_26/ Kenan ÖZCAN
TCDD SIRAMATİK SİSTEMİ ...
 TCDD SIRAMATİK SİSTEMİ ...Bu sistem gerekli muhakkak uygulanmalı ancak yolcuya biletinizi önceden alınız yoksa ceremesini çeker... Devamı...

Gösterim: 1776 - Yanıt: 0 - Başlatan:trenren
MAKİNİST UYARI SİSTEMİ
Sinyalizasyon sisteminin kurulu olduğu bir bölgede, makinist uyarı sistemi diye bir sistemi kurmayı düşünen büyüklerimi, bir kez... Devamı...

Gösterim: 3848 - Yanıt: 4 - Başlatan:netcommand