Gönderen Konu: Gar ve istasyonların cazibe merkezi haline getirilmesi  (Okunma sayısı 2819 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Demirkanat / Kürşad YAVUZ

• Administrator
  • Site Özel Üyesi

Yöneticilerimiz, ülkemizin dört bir yanında Gar ve istasyonlarda temizlik ve çevre düzenlemesini kontrol ve bu mekanları seyahat dışında da vakit geçirilen cazibe merkezi haline getirmek için denetimlerini sürdürüyorlar.

http://twitter.com/demiryolcuyuz

Türk milleti!

Ebediyete akıp giden her on senede, bu büyük millet bayramını daha büyük şereflerle, saadetlerle, huzur ve refah içinde kutlamanı gönülden dilerim.

Ne mutlu Türküm diyene!

Ankara, 29 Ekim 1933

Mustafa Kemal ATATÜRK

Adk System Advertising

Çevrimdışı trenren

• Uzman Üye
Ynt: Gar ve istasyonların cazibe merkezi haline getirilmesi
« Yanıtla #1 : 13 Ekim 2011 / 17:28 »
Denetimler bu amaçla yapılmıyorki..keşke böyle bir amaç olsa...cazibe merkezi gar projeleri 8 yıllık proje daha cazibe merkezi gar göremedik...tümü şehir merkezlerinde en kıymetli mekanlar ancak tcdd ye bu şerefiyenin hiçbir getirisi yok...bu denetimler onun için yapılmıyor yapılan denetimler laylaylom denetim...teftiş defterleri imzalanıp çay kahve içip güzel lokantalarda verilen yemeklerle taçlandırılan, degişik yerler görmek ve  güzel arabalarla yapılan klimalı seyahatler...insan başka ne ister  bi ömür böyle denetim olsa harcırahsız yapar insan...

Nedim ERDEN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 10 Mart 2012 / 09:19 »
Sen mevcut yollarını yenıle kardesım.gar ve istasyonlara makyaj yapmayı bırak.yol yapıyorsun muratlı tekırdag yolu yuk trenlerının cekerı 650 ton.yazık ya cocuk oyuncagına cevırdıler.yolcu olmayan yerde tren calıstırıyorlar.ilk gunku calısan tren setlerı nerde.sultan abdulmecid zamanından kalma vagonlarla tasiyorlar.bu durum saksakcıların hosuna gıdıyor.yemekle bitiremediler kardesim demiryollarini.eski gar mudurlerim isletme mudurlerim nerede.belediyeden gelme vatandas [isletme muduru]ne anlar demiryolundan.kapıkule cerkezkoy arası yol yenılemesi  kendi imkanlarımızla yapıldı.gerek varmıkı cerkezkoy istañbul arasını ihaleyle ozel firmalara peskes cekîlmesi.yîyin kardesim.sultan suleyman bile bitirememis ki sen bitireceksin.
« Son Düzenleme: 10 Mart 2012 / 09:38 Gönderen: Nedim ERDEN »

Nedim ERDEN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 20 Haziran 2012 / 02:52 »
Biz demiryolculara kapıkulede calısmak ve yasamak haram oldu burada calısanlar ve aileleri baskı altında.buradaki yonetim gumrukculerin  elinde istedikleri gibi yapacaklarını yapıyorlar hemde bizim mudurlerimizin onunde yapıyorlar.
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2012 / 09:07 Gönderen: Ömer Tolga Sümerli »

Nedim ERDEN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 20 Haziran 2012 / 02:55 »
Butun demiryolcu calısanları baskı altında calısmaktadır.bu  gumrukculere hic kimse dur dememektedir.kapıkule gar adeta acık bir cezaevidir.gumrukculer basımızda birer gardiyan.
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2012 / 09:08 Gönderen: Ömer Tolga Sümerli »

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Gar ve istasyonların cazibe merkezi haline getirilmesi Benzer Konular

Engelliler ve İhtiyaç sahibi vatandaşlar için gar ve istasyonların düzenlenmesi.
Kentiçi ulaşım sistemlerinden metrodaki istasyonlarda engelliler ve ihtiyaç sahibi vatandaşlar için bir çok istasyonda asansörle... Devamı...

Gösterim: 2598 - Yanıt: 1 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Demiryolu Araştırma Merkezi kurulması
PROJE  TEKLİFİ:  1CKONU: DEMİRYOLU   ARAŞTIRMA MERKEZİ (DAM) KURULMASIYIL:    AĞUSTOS- 2005TEKLİF  SAHİBİ: SALİH KOÇ            ... Devamı...

Gösterim: 3249 - Yanıt: 1 - Başlatan:salih koç
Muhtarlarımız istasyonlarını istiyorlar...
Bu günlerde Genel Müdürlüğe Köy Muhtarları geliyor ve ne olursunuz istasyonumuzu açın diyorlar. istasyonumuz olmazasa biz ne yap... Devamı...

Gösterim: 5731 - Yanıt: 10 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Ankara Garın Engeli olan vatandaşlarımızın yararlanacağı hale getirilmesi
Değerli TCDD Yöneticileri,TCDD bir Kamu kurumu olarak tüm vatandaşlarımıza eşit imkanlar sağlamak zorundadır. Bu aynızamanda vat... Devamı...

Gösterim: 2673 - Yanıt: 1 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Metro istasyonları su sızdırıyor
Bakalım bu eleştiriye yanıt olarak hangi siyasinin konuşması gündeme gelecek  Yaklaşım şu; 'efendim metroyu yaptık ya, daha ne i... Devamı...

Gösterim: 1734 - Yanıt: 0 - Başlatan:Göçebe (chomez)