Gönderen Konu: Gerekli olan Tren güzergahları  (Okunma sayısı 2058 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı __SHERiFF___

• Emektar Üye
Gerekli olan Tren güzergahları
« : 21 Eylül 2013 / 15:17 »

Arkadaşlar iç anadolu mavinin güzergahında değişiklik yaparak Balıkesir-Kütahya-Afyon-Konya-Karaman-Adana diye olması ve Malatya-Sivas-Samsun arasında mavi tren olması ve Balıkesirdende kayseriye kadar bi mavi tren olması iyi olur diye düşünüyorum.

Yıllar evvet TCDD yetkililerine demiştimki izmirden adanaya Bolkar Mavi diye tren olsa,şimdi Konya mavi treni iyi işliyor!hatta bu treni önce karamana ardından adanaya kadar uzatılması iyi olur!

Adk System Advertising

Çevrimdışı bedendili

• Uzman Üye
Ynt: Gerekli olan Tren güzergahları
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2013 / 15:34 »
             İçanadolu mavi yi Konya Adana arası yaptılar. Torosu da Afyon Konya arasında ulaşımı saglayacak tren kalmadı. Konya mavi var sadece onun da saatlari herkes için uygun degil. Konya mavi Konya ya saat 7.55 de varıyor.İçanadolu Konya dan 7.00 da hareket ediyor.Bari aktarma yaparak gitmeyi düşüneneler için saatlerini ayarlasalar.Daha yazacak çok şey var ama birşey degişmiyor.Ben garlardaki dilek ve temenni olarak yazdım. Ne arayan var ne de soran.saygılar.

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Gerekli olan Tren güzergahları Benzer Konular

Mekke-Medine hızlı tren hattına talip olan TCDD ihaleye alınmadı.
Siemens ve Suudi Bin Ladin konsorsiyumu ile Mekke-Medine hızlı tren   hattına talip olan TCDD ihaleye alınmadı. Suudiler gerekçe... Devamı...

Gösterim: 1995 - Yanıt: 0 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
11.02.2011 TARİHİNDE PAMUKOVADA OLAN TREN KAZASI
Sakaryanın pamukova ilçesi yakınlarında Haydarpaşa-Eskişehir seferini yapan boğaziçi ekspresi bir arbaya çarptı bu kazada araç s... Devamı...

Gösterim: 3267 - Yanıt: 0 - Başlatan:TheAvatar
29.05.2011 TARİHİNDE PAMUKOVADA OLAN TREN KAZASI
Alınan bilgiye göre, makinistliğini İbrahim Karaçıray'ın yaptığı Eskişehir-Haydarpaşa seferini yapan ''11017'' sefer sayılı Başk... Devamı...

Gösterim: 6652 - Yanıt: 8 - Başlatan:avniyavuz
Danimarka'da makinist olmak icin ne gerekli
Merhaba Arkadaslar Ilk oncelikle makinistlik yaptigim ulke olan Danimarkada makinist olabilmek icin ne gerekli ondan  baslayarak... Devamı...

Gösterim: 3172 - Yanıt: 2 - Başlatan:bilgindk
Tren güzergahları
                 Burada yeni bir konu açarken ya sayın göcebe yada sümerli diye başlıyorum.Diger arkadaşlardan ses çıkmıyor.Sayı... Devamı...

Gösterim: 1906 - Yanıt: 1 - Başlatan:bedendili