Gönderen Konu: TCDD TABLET 5501 UYGULAMALARI EĞİTİM DOKÜMANI  (Okunma sayısı 3494 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Demirkanat / Kürşad YAVUZ

• Administrator
  • Site Özel Üyesi
TCDD TABLET 5501 UYGULAMALARI EĞİTİM DOKÜMANI
« : 03 Eylül 2013 / 12:07 »

TABLET 5501 UYGULAMALARI EĞİTİM DOKÜMANI

Hazırlayan Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Destek Uygulamaları Şube Müdürlüğü
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2013 / 13:10 Gönderen: Demirkanat / Kürşad YAVUZ »
http://twitter.com/demiryolcuyuz

Türk milleti!

Ebediyete akıp giden her on senede, bu büyük millet bayramını daha büyük şereflerle, saadetlerle, huzur ve refah içinde kutlamanı gönülden dilerim.

Ne mutlu Türküm diyene!

Ankara, 29 Ekim 1933

Mustafa Kemal ATATÜRK

Adk System Advertising

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

TCDD TABLET 5501 UYGULAMALARI EĞİTİM DOKÜMANI Benzer Konular

TREN TEHİRİ VE KONTROLÖR UYGULAMALARI
Değerli arkadaşlar:Ankara banliyösünde gördüğüm yanlış ve hatalı bir uygulama var.Belirtmek isterim ve gereken kısımlarında bu h... Devamı...

Gösterim: 5603 - Yanıt: 5 - Başlatan:E40002UMUT
Ulaştırma Bakanımızdan TCDD Talimat, 12 milyar dolar yatıralım TCDD kara geçsin
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım demiryollarında yıllık 600 milyon YTL’yi bulan zararın sona erdirilmesi için bürokratlarına tal... Devamı...

Gösterim: 4727 - Yanıt: 8 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
TCDD WAP SİTESİ
Günümüzde artık cep telefonu kullanımı oldukça yaygınlaştı ve küçük çocuklarımızın dahi kullandığı bir araç haline geldi..Çoğumu... Devamı...

Gösterim: 8898 - Yanıt: 11 - Başlatan:Trenci96
TCDD'nin kârı
Geçenlerde 4 Eylül Mavi'ye binip Ankara'dan Kayseri'ye gittim. Bu arada, yolcu profili: Bir emekli Albay, bir jeoloji mühendisi,... Devamı...

Gösterim: 2975 - Yanıt: 3 - Başlatan:mst
TCDD 54 işçi arıyor!
TCDD çeşitli bölge müdürlüklerine 33 mekanik vasıta tesis cihaz vinç operatörü, 21 tren teşkil işçisi olmak üzere toplamda 54 iş... Devamı...

Gösterim: 4447 - Yanıt: 6 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ