Gönderen Konu: iş yalnızca demiryolunda mı ???  (Okunma sayısı 2492 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı leventdurusoy

• Site Özel Üyesi
iş yalnızca demiryolunda mı ???
« : 04 Ocak 2011 / 22:32 »

Sevgili grup üyeleri

Özellikle genç arkadaşlara sesleniyorum.

Devletin ve dolayısı ile tcdd nin personel politikası bellidir. daha doğru deyimle; belirsizdir. her gün farklı bir personel statüsü ile karşılaşmaktayız. farklılık ne zaman oluştu artık takip edemez olduk. Raylı sistem okullarının değişik branşlarından mezun oluyorsunuz. Sanıyorsunuz ki tcdd den başka iş gücünüze talip olan kimse yok. Artık  şartlar çok değişti. yalnızca tcdd değil tüm piyasalar liberalize oldu. çoğunuz bunun ne anlama geldiğini bile bilmeyecek yaşlardasınız. Bu değişimi kabullensenizde kabul etmesenizde bu süreç bundan böyle bu şekilde devam edecek. sizlerinde bu değişim çerçevesinde düşünmenizi, emeğinizi talep edenin yalnızca tcdd olmadığını bilmenizi isterim. sizlere ulaşmak istiyoruz fakat ulaşamıyoruz. çünkü profil bilgileriniz eksik, özel mail atıyoruz cevap veren yok. telefon bilgileriniz yok. sizi arayanın nasıl bulacağı konusunda bir fikir yok. bu nedenle lütfen profil bilgilerinizi tamalayın ki sizlere özel olarak da ulaşabilelim.

sıra geldi emeklilere
sevgili dostlar, genç emekliler; işinin ehli demiryolcular;
liberalleşen piyasada bizleri arayan çok sayıda firma var. özellikle çalışmak isteyen emekliler, tecrübeleri ve demiryolculuk iş bilgileeri nedeniyle aranmaktadır. profil bilgilerinizi güncellemeniz sizlerinde menfaatinedir. çoğumuz yönetime ve sisteme tepki olarak kuruluşla bağımızı kopardık ve emekli olduk. haksızlığa razı olmamak diyelim. fakat emekli olduğumuz yalnızca tcdd dir, memuriyettir. demiryolculuğumuz ise devam etmektedir. liberalleşen piyasa bize imkanlar sunmaktadır. değerlendirmek istiyorsanız sizi arayanların bulacağı şekilde profilinizdeki eksikleri tamamlayın.
Sağlıcakla kalın
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Adk System Advertising

Çevrimdışı raycii

• Emektar Üye
Ynt: iş yalnızca demiryolunda mı ???
« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2011 / 22:51 »
sayın levent bey  e mail adresim adminfankulubu@hotmail.com
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2011 / 22:53 Gönderen: raycii »

Çevrimdışı leventdurusoy

• Site Özel Üyesi
Ynt: iş yalnızca demiryolunda mı ???
« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2011 / 23:11 »
Sevgili raycı
yazdığımı tam olarak anladığını sanmıyorum.
Sizi arayan yalnızca ben de değilim. profildeki bilgilerinizi tamalarsanız özel firmalar sizlere ulaşır diyorum. benim de personele ihtiyacım olduğu doğru. fakat öncelikle profil bilgilerinizi tamamlamınızı rica edeceğim.
Ben çalıştığım firma için Porsuk MYO yol bölümü mezunu, ankara'da ikamet eden yada etmeyi kabul edecek bir bayan aramaktayım. ehliyeti olanlar tercih edilecektir.
saygılar, sevgiler.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

iş yalnızca demiryolunda mı ??? Benzer Konular

Kars-Tiflis-Bakü demiryolunda ilginç toprak kavgası
Kars-Tiflis-Bakü demiryolunda inşaatının Ardahan sınırları içinde kalan bölümünde, komşu ülke Gürcistana bir tünel açılıyor.Gürc... Devamı...

Gösterim: 3443 - Yanıt: 4 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Demiryolunda 60 Kiloluk Patlayıcı Bulundu
Tuzaklanmış halde bulunan uzaktan kumandalı 60 kilogram ağırlığındaki patlayıcı imha edildi.   Muş-Bingöl demiryolunda, tuzaklan... Devamı...

Gösterim: 2904 - Yanıt: 0 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Demiryolunda sınıfta kaldık
Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Makine Mühendisleri Odası, Türkiye’nin uluslararası istatistiklere göre, 21 Avrup... Devamı...

Gösterim: 1614 - Yanıt: 0 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Bakü-Tiflis-Kars arasında yapılan demiryolunda ilk kaynak yapıldı.
ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Azerbaycan Ulaştırma Bakanı Ziya Mamadov, Gürcistan Ekonomi ve Kalkı... Devamı...

Gösterim: 2585 - Yanıt: 2 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Torba Kanunla Demiryolunda Ücretsiz seyahat kapsamı genişliyor
  80 kanunda düzenlemeyi içeren "Torba Kanun" teklifi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaştı.Bazı Kanun ve Kanun Hükmün... Devamı...

Gösterim: 2258 - Yanıt: 1 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ