Gönderen Konu: İşte budur :)  (Okunma sayısı 490 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Göçebe (chomez)

• Site Özel Üyesi
İşte budur :)
« : 28 Aralık 2016 / 00:02 »

Yaşanan günlerin ağırlığına inat..
Tatsız haberlerin ve gelişmelerin yarattığı moral bozukluğu ve bıkkınlığa inat..

Sana mı kaldı?
Senden başkası yok mu?
Yapcan da nolcak?
Boşver, kıymetini bilmez kimse!

Bu ve bunun benzeri daha yüzlerce bahaneyi umursamayıp, emeğiyle fark yaratanlara selam olsun :)

Haberi büyük bir keyifle aktarıyorum :)

..

Selim Tren İstasyonu'ndan ilgi çeken kare: Bir istasyon emekçisinin eseri...

Kars'taki Selim Tren İstasyonu'nu havadan gösteren bir kare, istasyonda çalışan bir emekçinin istasyon binası etrafını nasıl yeşillendirdiğini gözler önüne serdi. Görüntü sosyal medyada büyük ilgi çekti.

Kars'taki Selim Tren İstasyonu'nu havadan gösteren bir kare sosyal medyada büyük ilgi çekti.

Evrim Ağacı tarafından "İstasyonun amiri, ağaç sevgisi olan biri ve istasyonun yasal alanını kendi imkanları ile ağaçlandırmış. Sonuç olarak da bu çorak coğrafyada yemyeşil bir tren istasyonu ortaya çıkmış" notuyla paylaşılan ve büyük ilgi çeken kare şöyle:

(Özür; ben fotoğrafı buraya alamadım!)

Kaynak : http://haber.sol.org.tr/toplum/selim-tren-istasyonundan-ilgi-ceken-kare-bir-istasyon-emekcisinin-eseri-180352

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

İşte budur :) Benzer Konular

İşte Planlama Budur :)
 Planlama nedir?Yok yok, öyle uzun uzun düşünmeyin, karmaşık şeyleri falan da getirmeyin aklınıza.Ben size bir haber aktarayım..... Devamı...

Gösterim: 1127 - Yanıt: 2 - Başlatan:Göçebe (chomez)
Olması gereken budur :)
Her birimiz gidişattan hoşnut kalmadığımızda kusuru dışarıda arar ve demokrasi eksikliğinen söz ederiz. Demokrasiden ne anladığı... Devamı...

Gösterim: 214 - Yanıt: 0 - Başlatan:Göçebe (chomez)