Gönderen Konu: Kardemir  (Okunma sayısı 2975 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tuncay18

• Emektar Üye
Kardemir
« : 25 Mart 2009 / 10:52 »

Kardemir ray üretiminde bayağı yol alındığı söyleniyor ama  polatlı Konya ve Sincan Esenkent hattında kullanılacak raylar İtalyadan Samsun raylı sisteminde kullanılacak raylar Polonyadan getirildi neden bu raylar ithal edildi .?

Adk System Advertising

Çevrimdışı Demirkanat / Kürşad YAVUZ

• Administrator
  • Site Özel Üyesi
Ynt: Kardemir
« Yanıtla #1 : 25 Mart 2009 / 11:57 »
Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için Kardemirden End. Etüd Proje Müdürlüğü serdar Yavuz Beye mail attım. Yanıt aldığımıda paylaşırım.

Mail Adresi: syavuz@kardemir.com

http://twitter.com/demiryolcuyuz

Türk milleti!

Ebediyete akıp giden her on senede, bu büyük millet bayramını daha büyük şereflerle, saadetlerle, huzur ve refah içinde kutlamanı gönülden dilerim.

Ne mutlu Türküm diyene!

Ankara, 29 Ekim 1933

Mustafa Kemal ATATÜRK

Çevrimdışı Demirkanat / Kürşad YAVUZ

• Administrator
  • Site Özel Üyesi
Ynt: Kardemir
« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2009 / 13:55 »

Bilgi edinme olmadığı için sadece mail ile bilgi istedim ama Kardemir şu ana kadar konu hakkında bilgilendirici bir atmamıştır.

Ülkemiz için Kardemir gibi bir fabrikamızın hızlı tren ve normal hatlarımız için ray üretmesini çok faydalı olacaktır. İnsallah başarılı olurlar.
http://twitter.com/demiryolcuyuz

Türk milleti!

Ebediyete akıp giden her on senede, bu büyük millet bayramını daha büyük şereflerle, saadetlerle, huzur ve refah içinde kutlamanı gönülden dilerim.

Ne mutlu Türküm diyene!

Ankara, 29 Ekim 1933

Mustafa Kemal ATATÜRK

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Kardemir Benzer Konular

Demiryollarını Kardemir yenileyecek
DEVLET Demiryolları’nın (TCDD) hat modernizasyonunda gerekli rayların önemli bölümü Karabük Demir Çelik (KARDEMİR) tesislerinden... Devamı...

Gösterim: 3111 - Yanıt: 5 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
TCDD Ray İhalesini Kardemir aldı
TCDD Ray İhalesini Kardemir aldı. 20000 ton tutarındaki rayların toplam uzunluğu 400 km yapar. (49 kg/m) her yola çift ray konul... Devamı...

Gösterim: 6264 - Yanıt: 15 - Başlatan:leventdurusoy
Kardemir Ray Üretimi
Saygıdeğer Üstatlar  Kardemir'in Yurt Dışına Ray İhracatı var mıdır ?  Saygılar  Devamı...

Gösterim: 3794 - Yanıt: 4 - Başlatan:Tilki
Kardemir Almanya'dan Tren Tekerlek Üretim Hattı Alıyor
Alman metal işleme ekipmanları üreticisi Schuler, bu zamana kadar ürettiği en büyük tren tekerlek gövdesi imal eden, üretim hatt... Devamı...

Gösterim: 2504 - Yanıt: 1 - Başlatan:Ömer Tolga Sümerli