Gönderen Konu: kky-iybs.net  (Okunma sayısı 9777 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cantekin

• Emektar Üye
kky-iybs.net
« : 10 Nisan 2011 / 01:06 »

Gördüğümde budur işte bize böyle bişey lazımdı dediğim bir site. KKY - İYBS modülüyle alakalı herkese şiddetle tavsiye ederim. Bana göre çok büyük bir eksiliği gidermişler.
Başta Zekai Örük bey olmak üzere sitede emeği geçenlere çok teşekkür ederim.  Darısı diğer modüllerin başına.

http://kky-iybs.net
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2011 / 01:08 Gönderen: cantekin »

Adk System Advertising

Çevrimdışı ATALAY

• Uzman Üye
  • İNSAN; OKUR, DÜŞÜNÜR, ÜRETİR, PAYLAŞIR
Ynt: kky-iybs.net
« Yanıtla #1 : 10 Nisan 2011 / 15:05 »
Söz konusu sitenin açılışı ve gayesi kuruma ve dolayisiyle  müşteri-kurum arası ilişkilerde kolaylık ve mennuniyete  katkı sağlayacaktır..emeği geçenlere teşakkür ediyorum.Bu site aracılığıyla kurumda yürütülen formalitelerin eksikliği,yanlışlığı,uygulamada karşılaşılan zorluklar,vede aksaklıkların çözümüne ilişkin öneriler dile getirilebilir.Bu işleri takip edecek ve aydınlatacak yorumcuların konunun son durumlarını iyi bilmesi yanı uzmanı olmasında yarar vardır.Çok kununun kaynakları mevcut lakin bulmak veya okumak yada yorumlamak kolay değil.Burada yazı yazacak kişilerin işi bilen uzman olması güven verici olacaktır..Kolay gelsin
İNSAN; OKUR,D ÜŞÜNÜR, ÜRETİR, PAYLAŞIR

Çevrimdışı Demirkanat / Kürşad YAVUZ

• Administrator
  • Site Özel Üyesi
« Yanıtla #2 : 11 Nisan 2011 / 11:30 »
KKY hakkında sunum ve eğitim cd lerini forumda bende yayınlamayı düşündüm ve hata gerekli metaryali toplamama rağmen yayınlayamadım.

Sebeplerim,

1.- TCDD bilgilerini dışarıda tanıtmak bir güvenlik riski oluşturabilir.
2.- Hakları Havelsana ait  bir yazılımın paylaşılmasında firma iznini alamadım.
3.- Bilgilerin sürekli değiştiği için Daire onayını alamadım.

Güzel hazırlanamış sitenin yöneticilerinin de bunlara dikkat etmesini öneririm.
http://twitter.com/demiryolcuyuz

Türk milleti!

Ebediyete akıp giden her on senede, bu büyük millet bayramını daha büyük şereflerle, saadetlerle, huzur ve refah içinde kutlamanı gönülden dilerim.

Ne mutlu Türküm diyene!

Ankara, 29 Ekim 1933

Mustafa Kemal ATATÜRK

zekai örük

• Ziyaretçi
www.kky-iybs.net KKY BİLGİSAYARLARINDA ERİŞİME AÇILDI
« Yanıtla #3 : 11 Mayıs 2011 / 07:58 »
TCDD Genel Müdürlüğü nezdinde yaptığımız girişimler sonucu sitemize KKY bilgisayarları üzerinden erişim izni verildi.

Bu sayede ADSL bağlantısı olmayan işyerlerinde çalışan personelimizin sitemize daha rahat ulaşmaları sağlanmış oldu.

Sitemizin erişim izni almasında emeği geçen tüm TCDD yöneticilerine kullanıcılar adına teşekkürü bir borç bilir saygılar sunarız.

« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2011 / 08:00 Gönderen: zekai örük »

• Administrator
  • Site Özel Üyesi
« Yanıtla #4 : 11 Mayıs 2011 / 12:29 »
Özel çabanızın, KKY entegre edilmesi çok güzel.

Sizi ve uygulamanıza sahip çıkan TCDD Yöneticilerini tebrik eder, başarılar dilerim.

Türk milleti!

Ebediyete akıp giden her on senede, bu büyük millet bayramını daha büyük şereflerle, saadetlerle, huzur ve refah içinde kutlamanı gönülden dilerim.

Ne mutlu Türküm diyene!

Ankara, 29 Ekim 1933

Mustafa Kemal ATATÜRK

Çevrimdışı Trenci96

• Site Özel Üyesi
kkyportal.com
« Yanıtla #5 : 18 Mayıs 2011 / 18:39 »
AVYS ve ABYS Modüllü kullanıcılarına yardım ve destek amacıyla kurulmuş olan bu siteye üye olunduğunda ; forum bölümünde modül kullanımı hakkında yaşanan sorunlar hakkında diğer kullanıcılarla bilgi ve tecrübe paylaşımı yapılabiliniyor,çağrı merkezine yapılan bildirimlerle modül liderlerinden çözüm yardımı alınabiliniyor ve ayrıca modüllerle ilgili dökümanlar siteden indirilebiliniyor..
Site Bilgi İşlem Dairesi KKY modül liderleri tarafından kurulmuş ve yönetilmektedir.

zekai örük

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 22 Mayıs 2014 / 09:45 »
kky-iybs.net sitesi şu ana kadar 1,500 üyeye ve  231,000 ziyaret sayısına ulaşmıştır.

harcanan emeğin boşa gitmediğini görmek çok güzel.

• Administrator
  • Site Özel Üyesi
« Yanıtla #7 : 22 Mayıs 2014 / 15:30 »
İybbs bebim yeni birimim bilgilerinizden bende faydalandım :)

Türk milleti!

Ne mutlu Türküm diyene!

Ankara, 29 Ekim 1933

Mustafa Kemal ATATÜRK

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter