Gönderen Konu: Levent DURUSOY a selamlar hatırlar belki  (Okunma sayısı 3120 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ylmz

• Ziyaretçi
Levent DURUSOY a selamlar hatırlar belki
« : 16 Mayıs 2008 / 23:52 »

Hocam 3 cer a 1998 son mezunlardan...................
Yılmaz

Adk System Advertising

Çevrimdışı leventdurusoy

• Site Özel Üyesi
Ynt: Levent DURUSOY a selamlar hatırlar belki
« Yanıtla #1 : 17 Mayıs 2008 / 01:12 »
Hatırlamaz olurmuyum evlat, gözlerinden öperim.
Sizlerle meslekdaş olmak ve aynı dönemlerde çalışmış olmakda ayrıca keyif verici. Böylesi forumlarda tartışıyor olmak ise daha da güzel. Ama bundan sonra yalnızca bana yazıyorsan özelime yaz. Diğer insanları rahatsız etmeyelim.
Hoşçakal
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Levent DURUSOY a selamlar hatırlar belki Benzer Konular

LEVENT HOCAM NERDE İZİNLİMİ
levent hocam bugün izinlimi forumun cumartesi pazarı olmaz...ayrıca bugün pazartesi idari izinmi verildi kendisine ...olmuyor ho... Devamı...

Gösterim: 2414 - Yanıt: 1 - Başlatan:trenren
Selamlar
Merhaba Sevgili Demiryolcular..Bende Aranıza Yeni Katıldım,Demiryolcu Değilim Benide Aranıza Kabul Ederseniz Çok Bahtiyar Olurum... Devamı...

Gösterim: 5502 - Yanıt: 12 - Başlatan:TCDD
Trenlere verilen desteklerin yerleri ve kanca çekeri sınırları.
Trenlere arka destek verilme şartları,ve makinaların baştan destekli ve sondan destekli olmaları halinde çekerinde değişmeleri..... Devamı...

Gösterim: 3408 - Yanıt: 1 - Başlatan:hanzala
ORHAN AFACAN@DAN SELAMLAR
1950 izmir dğ.emekli memur ve şiir yazıyorum,hicaz yolu adlı bir şiir yazmak için bilgi ararken siteye rastladım.selamlar Devamı...

Gösterim: 4197 - Yanıt: 7 - Başlatan:ORHAN AFACAN
Hızlı Tren Gecikir Belki Hiç Gelmez
Konya-Ankara seferlerini yapan Yüksek Hızlı Tren, seferlerine bir süre ara verecek. Yoğun kış şartlarından dolayı hasar gören ve... Devamı...

Gösterim: 1900 - Yanıt: 1 - Başlatan:Ömer Tolga Sümerli