Gönderen Konu: lütfen yardım edin??  (Okunma sayısı 1757 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uguret

• Yeni Üye
  • *
lütfen yardım edin??
« : 12 Şubat 2017 / 23:32 »

merhabalar arkadaşlar ben 25 yaşındayım meslek lisesi makina alanından mezun sırf gurbet oldugu için koç holding bir şirketindeki 6 senelik iş hayatımı sonlandırdım makinist olmak istiyorum hasbelkader hiçbir bilgi bulamadım internette benim şimdi ne yapmam lazım ve makinistler haftada kaç saat çalışıyorlar maaşları ne kadar evim ankarada olacak bir engel olurmu ankara dışında aile nedeni ile yaşayamıyorum engelli kardeşim var. okumaksa okumak sınavsa sınav tek derdim hayalimdeki iş yardımlarınız için teşekkürler.

Adk System Advertising

Çevrimiçi Ömer Tolga Sümerli

• Administrator
  • Site Özel Üyesi
Ynt: lütfen yardım edin??
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2017 / 09:44 »
TCDD'de makinist olmak istiyorsanız, KPSS'ye girmeniz gerekiyor. Bu tek başına yetmeyebilir. Çünkü makinist alımlarında öncelik, Raylı Sistemlerin ilgili bölümlerinden mezun olanlara...
Bunun haricinde belediyeye bağlı şirketlerin işlettiği raylı sistemler (metro, tramvay, banliyö vs.) için, bulunduğunuz ilin belediyelerinden araştırma yapmanız gerekiyor.
Çalışma şartlarınız, hangi kurumda, hangi aracı kullanacağınıza göre değişir.

Şimdiden kolaylıklar dilerim.
Çalışmadan, Yorulmadan, Üretmeden Rahat Yaşamak İsteyen Toplumlar, Önce Haysiyetlerini, Sonra Hürriyetlerini, Daha Sonra da İstiklal ve İstikballerinin Kaybederler.
                                                                                                              Mustafa Kemal ATATÜRK

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

lütfen yardım edin?? Benzer Konular

Aile Yardımı ve Çocuk Yardımı 2 Aylık farkla Martda Ödenecek.
Kamuda eşit işe eşit ücret politikası üzerinde çalışan hükümet, bir adım da 'Torba Yasa' ile attı. Yıllardır aile yardımından ma... Devamı...

Gösterim: 3430 - Yanıt: 1 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Yardım lütfen
TCDD sitesinde bir duyuru:"YOLCULARIMIZIN DİKKATİNEKIŞ SAATİ UYGULAMASINA GEÇİLECEĞİNDEN 28 EKİM 2012 PAZAR SAAT 04.00'DAN İTİBA... Devamı...

Gösterim: 2456 - Yanıt: 3 - Başlatan:mst
Acil Yardım lÜtfen Yardımcı Olun....
meslek lisei mezunları makinist olabilirmi?? Devamı...

Gösterim: 1914 - Yanıt: 0 - Başlatan:kizilsaman057
Makine mezunuyum ön lisans yatay geçiş hakkımı nasıl yapmalıyım lütfen yardımcı
lise makine mezunuyum ön lisansı raylı sistemler de okumak istiyorum yatay geçiş tercihlerime bunu yazmak istiyorum hedefim maki... Devamı...

Gösterim: 1890 - Yanıt: 1 - Başlatan:selcukk
Meslek Lisesi Makina Bölümündeyim Makinist Olmak İstiyorum Yardım Edin
Selamın Aleyküm abilerim . Öncelikle 17 yaşındayım ve küçüklüğümden beri makinist olmak hayalimdi.Sbsden raylı sistem bölümüne g... Devamı...

Gösterim: 1781 - Yanıt: 0 - Başlatan:maggellan