Gönderen Konu: makinist alımı mülakat soruları..  (Okunma sayısı 13618 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kolyem

• Ziyaretçi
makinist alımı mülakat soruları..
« : 02 Ocak 2011 / 23:57 »

makinist alımı mülakat soruları nelerdir ve nereden bulabilriim. Bu yılki mülakata girecem detaylı bilgi verirmisinz ARKADAŞLAR ACİLEN

Adk System Advertising

Çevrimdışı Demirkanat / Kürşad YAVUZ

• Administrator
  • Site Özel Üyesi
Ynt: makinist alımı mülakat soruları..
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2011 / 00:50 »
Makinist arkadaşlarımızın daha önce yaşamış oldukları deneyim varsa bizimle paylaşırlarsa yeni arladaşlarımıza yol gösterici olabilir..
http://twitter.com/demiryolcuyuz

Türk milleti!

Ebediyete akıp giden her on senede, bu büyük millet bayramını daha büyük şereflerle, saadetlerle, huzur ve refah içinde kutlamanı gönülden dilerim.

Ne mutlu Türküm diyene!

Ankara, 29 Ekim 1933

Mustafa Kemal ATATÜRK

Çevrimdışı msmazad

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2011 / 17:53 »
merhabalar valla ben konu adına yakın bir konu açmıştım ama hiç bir abimizden yardım alamadığım için sildim.
Yinede yardım eden ve edecek lere şimdiden teşekkürler.
Sevgi ve saygılarımla

sivas_lee

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2011 / 20:54 »
arkadaşlar 12.01.2011 tarihinde ankarada mülakat olacak bildiğiniz gibi ama bu mülakatta ne sorarlar hiç bir yerde bulamadım daha önceden girmiş kimse yokmu yardım lütfen nerden sorarlar ne sorarlar

caylak makinist

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 04 Ocak 2011 / 02:13 »
arkadaşlarr bu  işci  makinisylik  uygulaması  ilkkezz yapilan   hayataa gecirilmeye calişilan  bir  projenin ilk ayagi  dolayisiylaa dah  öncesi  yok   soru yok  soru sormak yok  .. dayı bulanaa sevgilerr  ..

Çevrimdışı raycii

• Emektar Üye
« Yanıtla #5 : 04 Ocak 2011 / 12:25 »
benim sizlere tavsiyem RAYLI SİSTEMLER LİSE ÖĞRENCİLERİNE OKUTULAN DERS NOTLARINI, MODÜLLERİ BULABİLECEĞİNİZ İNTERNET ADRESİNİ VEREYİM FAYDALI OLACAĞININ KANAATİNDETİM.LİNK AŞAĞIDADIR.
http://www.megep.meb.gov.tr/mte_program_modul/

alan adından raylı sistemler teknolojisi bölümünü seçin altında ders adları vardır ordan indirebilirsiniz.

BULUT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 07 Temmuz 2011 / 16:51 »
MRBLAR BEN 2010 ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ELEKTRİK BLÜMÜ MEZUNUYUM ŞU AN DA MESLEK YÜKSEK OKULUNA GİDİYORUM MAKİNİST OLMAK İSTİYORUM BABMDA DEMİRYOLLARİNDA ÇLŞYOR ACABA MAKİNİST OLABİLİRMİYİM BİLGİLERİNİZE SUNARİM YARDİMCİ OLABİLİRMİSİNİZ

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter