Gönderen Konu: makinistlere gönderilen anketler  (Okunma sayısı 3253 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yakup

• Uzman Üye
makinistlere gönderilen anketler
« : 24 Ağustos 2008 / 01:33 »

değerli arkadaşlar bir ünüversitemizde öğretim görevlisi olan biri tarafından makinistlere anket gönderilmiş.sorular biraz çarpışık olmasına rağmen ,yinede güzel bir akademik çalışma.inşallah arkadaşlar bunları düzgün bir şekilde doldurur ve gönderir.zaten herşey düşünülmüş ve zarfın içerisine geri gönderilebilmesi için iadeli tahütlü ve üzeri yazılı bir zarf daha konulmuş.inşallah sonuçlar değerlendirilerek genel müdürlüğe ilerde bazı konularda ışık tutması hususunda etkili olacaktır ve bu tür çalışmalar sayesinde bizlerin çalışma şartları ve sosyal yönleri biraz düzeltilecektir..inşallah da bu husus diğer branşlarda da ele alınır.selamlar,saygılar.
* İnsan emeğini takdir etmeyen kimseye,insan dememelidir.Çünkü o, hayvana benzer.
* Dürüstlük,doğruluk ve iyilikle ünlenmiş kimseleri,kendine yakın tut ; onlara iş ver.     (Kutadgu Bilig)
*Gayretli çocuğa falaka değil,bir söz yeter.Çünkü herkese dayak ile edep dersi vermek mümkün değildir(Nabi)

Adk System Advertising

Çevrimdışı leventdurusoy

• Site Özel Üyesi
Ynt: makinistlere gönderilen anketler
« Yanıtla #1 : 24 Ağustos 2008 / 13:57 »
Sevgili Yakup Kardeşşim;
Konunun bilimsel olarak ele alınması son derece memnuniyet vericidir. Fakat anketin içeriği hakkında, hatta mümkünse tamamını verebilirsen inceleme şansımız olur. Olabilecek sonuçları hakkında da biraz yorum yaparız hiç değilse.
Saygılar
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Çevrimdışı yakup

• Uzman Üye
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2008 / 22:51 »
sayın abim bir çok soru var ankette ayrıca son kısmında da canınızı sıkan hususlar ve de önerileriniz diyor.bunun yanında sağlık durumları ,istirahat,yoldaki ve evdeki sorunlar v b. hususlar da sorular var.bura da yayınlamam zor.ya da benim becerebilmem zor.ancak tüm makinist ve yrd makinistlere gönderilmiş.odtü tarafından.çevrenizde olan arkadaşlardan alıp inceleyebilirsiniz.ayrıca admin arkadaşlar temin edip yayınlayabilirse daha iyi olur.selamlar,saygılar.
* İnsan emeğini takdir etmeyen kimseye,insan dememelidir.Çünkü o, hayvana benzer.
* Dürüstlük,doğruluk ve iyilikle ünlenmiş kimseleri,kendine yakın tut ; onlara iş ver.     (Kutadgu Bilig)
*Gayretli çocuğa falaka değil,bir söz yeter.Çünkü herkese dayak ile edep dersi vermek mümkün değildir(Nabi)

Çevrimdışı halil yigit

• Emektar Üye
« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2010 / 10:37 »
Değerli arkadaşlar bu anketin sonucu olarak Genel Müdürlük Pilot uygulama olarak Adana'da Ç.Ü.Eğitim Bilimleri Fakültesinden Yar.Doç.Dr.Oğuzhan KIRDÖK tarafından Psikolojik danışmanlık hizmeti ( 6 Ayla sınırlı olmak üzere ) satın almıştır.
Ve ayda bir Genel Müdürlüğe RAPOR sunacakmış.Başlangıç olarak çok güzel bir gelişme olarak gördüm.Aslında tüm bölge ve depolarda olsa daha iyi ama başlangıç olarak çok güzel ve genel alarakta arkadaşlar çok memnun kaldılar.ve merakla Hocanın aylık vereceği raporun sonucu ne olacak onu  beklemekteler.

Mutlu günler dileğiyle

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

makinistlere gönderilen anketler Benzer Konular

Makinistlere Sürüş Tekniği Bilgileri
TREN MAKİNİSTLERİ İÇİN KÜÇÜK NOTLAR                                   Ben oldum olası demiryolu mensuplarını hep ikiye ayırmışım... Devamı...

Gösterim: 19175 - Yanıt: 3 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ