Gönderen Konu: Merhaba arkadaşlar Demirdağ dan selamlar  (Okunma sayısı 2256 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hasali

• Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar Demirdağ dan selamlar
« : 25 Temmuz 2008 / 07:13 »

Sivas/Divriği/Demirdağ demiryolunun kilometre taşı...

Adk System Advertising

Çevrimdışı yakup

• Uzman Üye
Ynt: Merhaba arkadaşlar Demirdağ dan selamlar
« Yanıtla #1 : 25 Temmuz 2008 / 23:22 »
merhabalar.hoşgeldiniz.
* İnsan emeğini takdir etmeyen kimseye,insan dememelidir.Çünkü o, hayvana benzer.
* Dürüstlük,doğruluk ve iyilikle ünlenmiş kimseleri,kendine yakın tut ; onlara iş ver.     (Kutadgu Bilig)
*Gayretli çocuğa falaka değil,bir söz yeter.Çünkü herkese dayak ile edep dersi vermek mümkün değildir(Nabi)

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Merhaba arkadaşlar Demirdağ dan selamlar Benzer Konular

ARKADAŞLAR BENDE ARTIK ARANIZDAYIM
Merhaba arkadaşlar.Sitemizi tesadüfen buldum ve inanın çok sevindim.Ben İlhan Elmas 1980 TCDD Meslek Lisesi Cer bölümü mezunuyum... Devamı...

Gösterim: 9318 - Yanıt: 16 - Başlatan:ilhanelmas
Bugün yine Bir Arkadaşımz Şehit oldu yetti artık
arkadaşlar hepmzn başı sağolsun maalesef yıne kaza yine tren teşkil memuru vefat etti. 5. bölge kale istasyonu saat 10 cıvarları... Devamı...

Gösterim: 4825 - Yanıt: 7 - Başlatan:hareketmemuru
TAŞINDI: Porsuk meslek yüksek okulu mezunu ve halen işsiz durumda olan arkadaşlar
Bu konu İş İmkanları isimli bölüme taşınmıştır. http://www.demiryolcuyuz.biz/forum/index.php?topic=2089.0 Devamı...

Gösterim: 2951 - Yanıt: 0 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Demiryolu tahribatsız kontrolü konulu makele vs. lazım arkadaşlar
Arkadaşlar "ray gibi uzun hatların tahribatsız kontrolü" konulu bir ödevim var. Önerebileceğiniz kaynak vs . varsa çok memnun ol... Devamı...

Gösterim: 2783 - Yanıt: 2 - Başlatan:golkipir
ORHAN AFACAN@DAN SELAMLAR
1950 izmir dğ.emekli memur ve şiir yazıyorum,hicaz yolu adlı bir şiir yazmak için bilgi ararken siteye rastladım.selamlar Devamı...

Gösterim: 4152 - Yanıt: 7 - Başlatan:ORHAN AFACAN