Gönderen Konu: MESLEK OKULUNU İSTİYORUZ..  (Okunma sayısı 3019 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı meram_ekspresi

• Emektar Üye
MESLEK OKULUNU İSTİYORUZ..
« : 11 Mart 2010 / 21:13 »

Sayın Genel Müdürüm;

Demiryollarının can damarı hükmünde olan Demiryol Meslek okulunun kapatılması ile,kurum içine faal personel yetiştiren önemli bir yol tıkanmıştır.Disiplini verdiği eğitimi ve mesleki konulardaki öğretimi bakımından çok önemli bir yere sahip olan Meslek Okulunun Yeniden açılmasını talep etmekteyiz.Hiç olmazsa bizden sonraki neslin Demiryolcu olması,Demiryoluna tam anlamı ile kalifiye eleman yetiştirilmesi bakımından önemli bir adım atılmış olur.O okulda öğretilen,o okulda eğitilen meslek elemanlarının çok daha verimli olduğu,çok daha kalifiye olduğu aşikardır.Bu okul kapatılmadan önce parasız yatılı bir okuldu.Alternatif olarak paralı yatılı bir okul haline getirilebilir.Tabiki bu sadece bir öneridir.Ancak bu okulun açılması ile TCDD çok şey kazanacaktır.Demiryoluna sürekli taze kan taşıyacaktır.İnşallah bu yolda gereken adımlar atılır,Memleketimiz,TCDD miz yeniden okuluna kavuşur.

Arz ederim.

Bu yazı 10.03.2010 tarihinde TCDD genel müdürlüğü bilgi edinmeye iletilmiştir..

Yakup Altan AKBAY
Ziraat Teknisyeni

:'( 

Adk System Advertising

rayci

• Ziyaretçi
Ynt: MESLEK OKULUNU İSTİYORUZ..
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2010 / 21:45 »
saın abim zaten meslek  liselerinde raylı sistemler teknolojisi diye bölümler vardır buraları bitirenler kpss ile tcdd kurumuna yerleşmektedir.

Çevrimdışı rıza

• Yeni Üye
  • *
Ynt: MESLEK OKULUNU İSTİYORUZ..
« Yanıtla #2 : 22 Nisan 2016 / 21:20 »
hocam ben yüksek okul ormancılık ve orman ürünleri öğrencisiyim okulum bitince benide keşke trene alsalar yardımcı makinistim

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

MESLEK OKULUNU İSTİYORUZ.. Benzer Konular

NE İSTİYORUZ?
[img]http://img.webme.com/pic/t/t Devamı...

Gösterim: 2430 - Yanıt: 1 - Başlatan:Trenci96
Daha iyiyi sunabilmek için hosting değişikliği yapıyoruz.
Değerli Demiryolcuyuz.biz ailesine daha geniş imkanlar sunabilmek için Hosting değişikliği yapıyoruz.Bu nedenle, 01.08.2011 tari... Devamı...

Gösterim: 2113 - Yanıt: 1 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Meslek Lisesi mezunuyum makinistlik için hangi bölümleri okumalıyım...
*Arkadaşlar ben meslek lisesinden "Makine Teknolojisi Alanı/Makine Ressamlığı dalından mezun oldum makinist olmak istiyorum ama ... Devamı...

Gösterim: 5678 - Yanıt: 5 - Başlatan:y@sin
meslek lısesı mezunuyum raylı sistemlere girebilir miyim?
İstanbul da mesle lisesinde okumaktayım bu sene mezun olacağım YGS den dusuk aldım motorlu araclar teknolojısı alanından mezun o... Devamı...

Gösterim: 2319 - Yanıt: 1 - Başlatan:ebus4301
Şehitlerimizi Minnetle Anıyoruz.

Gösterim: 1533 - Yanıt: 1 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ