Gönderen Konu: Raylı sistemler myo hakında bilgi almak isteyen arkdaşlara yardımcı olabilirim.  (Okunma sayısı 3840 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

enyaler12

• Ziyaretçi

Bu başlığı bu bölümler hakında bilgi vermek için açtım arkadaşlar öncelikle raylı sistemler meslek yüksek okulu bölümleri;
Raylı sistemler makina
raylı sistemler elektrik elektronik
raylı sistemler makinstlik
raylı sistemler yol
raylı sistemler işletme
DÜZ LİSE GİBİ NORMAL LİSE Lİ ARKADAŞLAR İLE DE BU BÖLÜME GİRMEK İSTİYOR İSE NİĞDE BOR MYO VEYA KARBÜK ÜNİ.ESKİPAZAR MYO GİBİ YERLERİ TERCİH EDEBİLİRLER BULUNDUĞU İLLERİN KÜÇÜK OLDUĞUNDAN BOŞ KONTENJAN KALMAKTADIR.AYRICA KARABÜKTE 2.ÖĞRETİM MEVCUTTUR KARABÜKDE HAZIRLIK VARDIR 1YIL İNGİLİZCE OLARAK
Bilgi almak isteyen arkadaşlar konu ya yorum olarak sorularını sorabilirler.Sizlere yardımcı olabilirsem ne mutlu bana  :)

Adk System Advertising

Çevrimdışı Demirkanat / Kürşad YAVUZ

• Administrator
  • Site Özel Üyesi
Enyaler12 Hoşgeldiniz,

Sizin gibi arkadaşlara çok ihtiyacımız var.

Forumda bu konuda çok soru var. Bir kaçına bakıp cevaplarsanız, kimse size sormadan bilgilendirmiş olursunuz.
http://twitter.com/demiryolcuyuz

Türk milleti!

Ebediyete akıp giden her on senede, bu büyük millet bayramını daha büyük şereflerle, saadetlerle, huzur ve refah içinde kutlamanı gönülden dilerim.

Ne mutlu Türküm diyene!

Ankara, 29 Ekim 1933

Mustafa Kemal ATATÜRK

Çevrimdışı WhiteDream

• Yeni Üye
  • *
erzincan refahiye raylı sistemler yol bölümünde okuyorum şuan. aşırı derecede makinist olma aşkı var içimde ve bu yüzden yatay geçiş yapmaya karar verdim. yol teknolojisinden makinist alımı yokmuş bunu okul başlayınca öğrendim. elden bir şey gelmiyor tabiki sene sonunu bekleyip yatay geçiş yapacağız artık...

mr_memo79@hotmail.com

• Ziyaretçi
TREN TEŞKİL İŞÇİSİ ARTIK  MESLEK LİSESİ MEZUNU ALINIYORMUŞ DOĞRU MU ?
MAKİNİST İŞÇİSİ İSE RAYLI SİST. MYO VE DİĞER MYO LARDAN DOĞRU MU ?
ONA GÖRE İLAN VERİLDİĞİNDE BASVURU YAPALIM
NİĞDE ÜNİ . RAYLI SİST. ELK-ELKT MEZUNUYUM
KPSS 2014 DE BRANSDA TÜRKİYE 1.si OLDUM
MAKİNİİST OLABİLİR MİYİM YORUM ALABİLİR MİYİM ?

Çevrimdışı Mk66

• Yeni Üye
  • *
2012 alımlarına göre tti  alımları ağırlıklı olarak meslek lisesi mezunlarını aldılar ama bazı merkezi yerlerde önlisans mezunu aldılar.
Makinistlik kadrolarını sadece önlisasns mezunlarına açıyolar raylı sistem bölümleri ve başka bölümlerden,Yerleşmeniz size kalmış nereye başvurcanız ona bağlı burda dikat edilmesi gerekn nokta ikkametgah zorunluluğunun belirtilmesidir ne yazıki sadece 1 yere başvuru yapabliyoruz.İkametgahdan.

Çevrimdışı rıza

• Yeni Üye
  • *
3001 herhangi bir önlisans mezunu olmak hangi mesleklere oluyor tcdd de

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter