Gönderen Konu: Revell 1/87 TCDD DE 22000 Tipi Dizel Lokomotif Maketi Oylaması  (Okunma sayısı 3723 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mertcan0403

• Üye
  • **
    • Trenlerin Dünyası

Merhabalar

Modeltrenciler Kulübü'ndeki arkadaşlarımın başlatmış olduğu DE 22000 tipi anahat lokomotifinin maketi kampanyasına desteklerinizi bekliyorum. Gereken ilgi görülüp oylama yüksek olursa Revell firması tarafından lokomotifin plastik maketi üretilecek. Yoğun ilgi olursa plastik kit hali 45-50TL civarı olabilir diye düşünüyoruz. Böylece kırtasiyelerde, hobi mağazalarında ve oyuncakçılarda Türk lokomotifi görebileceğiz. Yollarda gördüğünüz canavarı evlerinizde görmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan oy verebilirsiniz.

Oylamak için tıklayınız!

Oy verebilmek için sayfadaki "Support idea" sekmesini tıklamanız yeterlidir. Her gün birer defa oy verirseniz lokomotifin oy puanı artar ve ürünün üretime girme olasılığı daha yüksek olur.
Bu yazıyı arkadaşlarınızla paylaşarak daha yüksek bir oy potansiyeline sahip olabiliriz.
Türk lokosunun maketi için desteklerinizi bekliyoruz.

Saygılarımla

GT26CW-2

Adk System Advertising

Çevrimdışı Ömer Tolga Sümerli

• Administrator
  • Site Özel Üyesi
Ben oyumu verdim. Umarım üretime geçerler.
Paylaşım için teşekkürler.
Çalışmadan, Yorulmadan, Üretmeden Rahat Yaşamak İsteyen Toplumlar, Önce Haysiyetlerini, Sonra Hürriyetlerini, Daha Sonra da İstiklal ve İstikballerinin Kaybederler.
                                                                                                              Mustafa Kemal ATATÜRK

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Revell 1/87 TCDD DE 22000 Tipi Dizel Lokomotif Maketi Oylaması Benzer Konular

Türkiye dizel elektrikli lokomotif üssü olacak
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, TÜLOMSAŞ’ın General Elektric ile imzaladığı anlaşma sonucunda Türkiye’nin ileri teknoloji ürün... Devamı...

Gösterim: 2514 - Yanıt: 0 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Dizel Lokomotif Yakıt Deposu
Dizel Lokomotiflerin yakıt depoları kaç litre yakıt alır ve azami yüklü bir dizel loko, bu yakıtla kaç km gidebilir Cevap verenl... Devamı...

Gösterim: 8138 - Yanıt: 1 - Başlatan:Tilki
İran Cumhurbaşkanı Ahmedinecad Yerli Üretim Dizel Lokomotif Fabrikası Açıyor
İran Cumhurbaşkanı Ahmedinecad, 17 Temmuzda, İran sanayi gurubu MAPNA tarafından ve ulusal yeterlilik açısından çok büyük bölümü... Devamı...

Gösterim: 3034 - Yanıt: 2 - Başlatan:Ömer Tolga Sümerli
Kanada Demiryollarında Doğal Gaz İle Çalışan Dizel Lokomotif Projesi ve Gelişimi
Merhaba Değerli Arkadaşlarım,Kanada Ulusal Demiryolları CN, %90 doğal gaz kullanmak için dönüştürülen iki adet dizel lokomotifi ... Devamı...

Gösterim: 2817 - Yanıt: 0 - Başlatan:Ömer Tolga Sümerli
TVS tipi vagonlarda elektrik ve iklimlendirme
TVS vagonlarında elektrik ve iklimlendirmeyle ilgili merak ettiklerinizi cevaplayabilirim Devamı...

Gösterim: 6245 - Yanıt: 10 - Başlatan:yüksek.gerilim