Gönderen Konu: Sendika, Dernek ve Vakiflar TCDD NİN ÖZELLEŞTİRİLMESİNE KARŞI BİRLEŞTİ.  (Okunma sayısı 2525 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Demirkanat / Kürşad YAVUZ

• Administrator
  • Site Özel Üyesi

TCDD Bünyesindeki Sendika, Dernek ve Vakiflar TCDD nin Özelleştirilmesine Karşı Birleşti.

TÜRK ULAŞIM-SEN, BTS, ULAŞIM-İŞ,  DEÇEV, DEMARD, DEMOK, KAMU-ENDER, DEKAD, DEMMEGAD, DETEVAD, DEMKONDER ve GİMDER
tarafından hazırlanan ve şubelere gönderilen bildiriler tüm TCDD çalışanlarına dağıtılacaktır.

Kaynak: http://www.demiryolcu.com/haber/tcdd-serbestlesmiyor-ozellesiyor-345.html
http://twitter.com/demiryolcuyuz

Türk milleti!

Ebediyete akıp giden her on senede, bu büyük millet bayramını daha büyük şereflerle, saadetlerle, huzur ve refah içinde kutlamanı gönülden dilerim.

Ne mutlu Türküm diyene!

Ankara, 29 Ekim 1933

Mustafa Kemal ATATÜRK

Adk System Advertising

Çevrimiçi Demirkanat / Kürşad YAVUZ

• Administrator
  • Site Özel Üyesi
Geçte olsa bizleri temsil eden sivil toplum örgütlerini bir arada görmek güzel bir adım ve bizlere umut vericidir.

Umut diyorum çünkü, yapılan açıklamayanla kalınamaz hükümetin geri adım atması için birlikte çalışmalar devam etmeli ve personelden destek istenmelidir.

Bizler elimizden geldiğince destek olmaya hazırız.
http://twitter.com/demiryolcuyuz

Türk milleti!

Ebediyete akıp giden her on senede, bu büyük millet bayramını daha büyük şereflerle, saadetlerle, huzur ve refah içinde kutlamanı gönülden dilerim.

Ne mutlu Türküm diyene!

Ankara, 29 Ekim 1933

Mustafa Kemal ATATÜRK

iibrhmctn

• Ziyaretçi
bu sendikaladar arasında Demiryol-İş neden yok acaba?

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Sendika, Dernek ve Vakiflar TCDD NİN ÖZELLEŞTİRİLMESİNE KARŞI BİRLEŞTİ. Benzer Konular

TCDD ÖZELLEŞTİRMELER...
  TCDD ÖZELLEŞTİRMELERİ DOĞRU BULUYORMUSUNUZ? Devamı...

Gösterim: 15156 - Yanıt: 21 - Başlatan:halilüstün
TCDD nin Özelleştirmesi İçin Ralli Başıyor..
1 Kasım 2011 SALIResmî GazeteSayı : 28102 (Mükerrer)KANUN HÜKMÜNDE KARARNAMEULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞININ TEŞ... Devamı...

Gösterim: 3582 - Yanıt: 0 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
SİZCE TCDD ÖZELLEŞTİRİLECEK Mİ?
Facebook'ta Demiryolculara sorulan bu soruya aşağıdaki şekilde yanıtlar verilmiştir : Devamı...

Gösterim: 3019 - Yanıt: 0 - Başlatan:demiryolcu
TCDD özelleşince personel ne olacak
sevgili büyüklerim ben gişe memuruyum ve bulundugum küçük gara 3 tane torpilzade taşeron elemanı aldılar ve emirlerine beni verd... Devamı...

Gösterim: 3337 - Yanıt: 0 - Başlatan:cufcufcu
TCDD nin özelleştirme kapsam veprogramına alınan taşınmazları.
Dünya Gazatesinin 19.07.2012 tarihli haberine göre,"....Balıkesirde 3 bin 845, niğde Borda 16 bin 25, Denizlide 554 ve 2 bin 389... Devamı...

Gösterim: 2000 - Yanıt: 0 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ