Gönderen Konu: SİTE YÖNETİMİNE BİR ÖNERİ  (Okunma sayısı 9008 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yakup

• Uzman Üye
SİTE YÖNETİMİNE BİR ÖNERİ
« : 16 Mayıs 2008 / 16:00 »

değerli admin arkadaşlar.rumuzumun yanına baktığımda birde ne göreyim.dalya demişiz ve bunun neticesindede uzman üye sıfatına layık görülmüşüz.bu beni onore etti ve memnunda oldum.fakat bir şey dikkatimi çekti bu konuyu biz başka platformlarda deyaylıca inceledik,değişik ünvanlar olsun sitede diye ama sanki bana ünvanlar biraz yetersiz gibi geldi.her 20 yoruma bir ünvan verildi ve orada kaldı.yani şunu demek istiyorum.benim gibi siteye sonradan katılmış ve 100 civarında yorumla katkıda bulunmaya çalışmış bir üyeyle.benden çok önceleri üye olmuş 350 civarında bir yorumla sitemize katkısı inkar edilemez bir abimiz olan levent DURUSOY abimizin ünvanı aynı.bu bende bir üzüntü ve rahatsızlık yarattı.sizlerden beklentim lütfen bu şekilde katkıda bulunan abilerimizi ve üye arkadaşlarımızıda biraz daha onore ediniz.böyle daha iyi olur kanaatindeyim.selamlar ,saygılar.
* İnsan emeğini takdir etmeyen kimseye,insan dememelidir.Çünkü o, hayvana benzer.
* Dürüstlük,doğruluk ve iyilikle ünlenmiş kimseleri,kendine yakın tut ; onlara iş ver.     (Kutadgu Bilig)
*Gayretli çocuğa falaka değil,bir söz yeter.Çünkü herkese dayak ile edep dersi vermek mümkün değildir(Nabi)

Adk System Advertising

Çevrimdışı yakup

• Uzman Üye
Ynt: SİTE YÖNETİMİNE BİR ÖNERİ
« Yanıtla #1 : 16 Mayıs 2008 / 20:36 »
önerim kabul görmüş herhaldeki abimiz 5 yeşil yıldızlı  uzman üye olmuş.site yönetimine teşekkürler.inşallah ileriye dönük olarak bu hususa gerekli özen gösterilir.selamlar,saygılar.
* İnsan emeğini takdir etmeyen kimseye,insan dememelidir.Çünkü o, hayvana benzer.
* Dürüstlük,doğruluk ve iyilikle ünlenmiş kimseleri,kendine yakın tut ; onlara iş ver.     (Kutadgu Bilig)
*Gayretli çocuğa falaka değil,bir söz yeter.Çünkü herkese dayak ile edep dersi vermek mümkün değildir(Nabi)

Çevrimdışı muhammed

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 08 Nisan 2009 / 13:24 »
slm ben burada yeniyim bir türlü yeni mesaj yazma  yeri bulamadım bana yardımcı olurmusunuz tcdd kayseri depo müdürlügünde özürlü işçi olarak calısıyorum saygılarımla
muhammed kara

Çevrimdışı muhammed

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 08 Nisan 2009 / 13:26 »
sakaryadan özürlü işçi varmı acaba kayseriye becayiş yapmak isteyen tcdd kayseri depo müdürlügüne
muhammed kara

Çevrimdışı Demirkanat / Kürşad YAVUZ

• Administrator
  • Site Özel Üyesi
« Yanıtla #4 : 08 Nisan 2009 / 14:55 »
Hoşgeldiniz Muhammet Bey,

Sanırım mesaj yazmayı çözmüşsünüz. Cevap ve demeniz yeterli.

Becayişle ilgili konuyu aşağıdaki linter bulabilirsiniz.

http://www.demiryolcuyuz.biz/forum/becayis-icin-link-acildi-t311.0.html

http://twitter.com/demiryolcuyuz

Türk milleti!

Ebediyete akıp giden her on senede, bu büyük millet bayramını daha büyük şereflerle, saadetlerle, huzur ve refah içinde kutlamanı gönülden dilerim.

Ne mutlu Türküm diyene!

Ankara, 29 Ekim 1933

Mustafa Kemal ATATÜRK

Çevrimdışı muhammed

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 09 Nisan 2009 / 11:16 »
soru tcdd sitesindeki becayiş sayfasına giriyorum fakat emekli siçil nosu istiyor ben işçi olarak çalışıyorum acaba burdan sadeçe memurlarmı yararlanıyor ssk nomu girdim olmadı sicil no mu girdim olmadı yardımınızı bekliyorum saygılarımla
muhammed kara

Çevrimdışı muhammed

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 09 Nisan 2009 / 11:28 »
soru buradaki üye arkadaşlar hep memurmu gerçi benim için farketmez sadece merak ettim burasını kayseri depoda güzel tanıtmaya calışaçagım elimden geldigi kadar gerçi bizim depo biraz duyarsızlar ama olsun onlarda arkadaşlarımız nede olsa gerçi biraz sitemli söyledim galiba ama olsun birde bir önerim olacak affınıza sıgınarak bu siteye birde canlı chat koysanız tcdd deki arkadaşlarla muhabbet ederdik tanışırdık daha iyi olurdu tabi bu benim fikrim saygılarımla
muhammed kara

• Administrator
  • Site Özel Üyesi
« Yanıtla #7 : 11 Nisan 2009 / 18:25 »
Sevgili Mehmet,

Beceiş başvuruları bu ayın sonunda bitiyor. konu hakkında pek bilgim yok ama becaiş sayfasında iletişim için tel no.suda var biran an önce aramanı öneririm.

soru tcdd sitesindeki becayiş sayfasına giriyorum fakat emekli siçil nosu istiyor ben işçi olarak çalışıyorum acaba burdan sadeçe memurlarmı yararlanıyor ssk nomu girdim olmadı sicil no mu girdim olmadı yardımınızı bekliyorum saygılarımla

Türk milleti!

Ebediyete akıp giden her on senede, bu büyük millet bayramını daha büyük şereflerle, saadetlerle, huzur ve refah içinde kutlamanı gönülden dilerim.

Ne mutlu Türküm diyene!

Ankara, 29 Ekim 1933

Mustafa Kemal ATATÜRK

Çevrimdışı muhammed

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 12 Nisan 2009 / 17:49 »
teşekkürler
muhammed kara

Çevrimdışı vagonrev

• Üye
  • **
« Yanıtla #9 : 19 Ekim 2009 / 22:57 »

vagon teknisyenleri başlığı yeniden açılsın lütfen

zafer-h.paşa

• Administrator
  • Site Özel Üyesi
« Yanıtla #10 : 20 Ekim 2009 / 14:47 »
Öncelikle öneriniz için teşekkür ederim.

Forumumuzdaki kategori ve konuları Sayın Trenci96 son haline getirdi. Konuyu kendiside okuduktan sonra ortak görüşümüzü sizinle paylaşıırz.

İyi mesailer dilerim..

Türk milleti!

Ne mutlu Türküm diyene!

Ankara, 29 Ekim 1933

Mustafa Kemal ATATÜRK

Çevrimdışı Trenci96

• Site Özel Üyesi
« Yanıtla #11 : 20 Ekim 2009 / 19:39 »
Bence forumun konu başlıkları zaten oldukça uzamış durumda ve tüm ihtiyaçlara cevap verecek ana ve alt başlıklar var gibi..Branşlara yönelik özel başlık yaratmamız forumu daha da ağırlaştırır kanaatindeyim..
Ancak bir konu başlığının açılması için çok sayıda ve yoğun istek oluşursa o zaman açmamızın daha doğru olacağını düşünüyorum.
Saygılarla..

Çevrimdışı Göçebe (chomez)

• Site Özel Üyesi
SİTE YÖNETİMİNE BİR ÖNERİ
« Yanıtla #12 : 04 Mayıs 2012 / 06:15 »
Merhaba,

Sitenizin yeni üyesiyim. Konulara ve yorumlara da balıklama daldım.

Sitede 2 yeni bölüm öneriyorum.

1. Demiryolları terim ve deyimler sözlüğü (benim gibi acemiler ve yeni başlayanlara yardımı olur),
2. Demiryollarında kullanılan araçların fotoğraflarından seçmeler ve ilgili linkler.

• Administrator
  • Site Özel Üyesi
« Yanıtla #13 : 04 Mayıs 2012 / 09:14 »
Öncelikle Forumumuza hoş geldiniz. Maşallah Foruma hızlı bir başlangıç yaptınız, Konulara ilginiz ve öneriniz için teşekkür ederim.

1. Demiryolları terim ve deyimler sözlüğü (benim gibi acemiler ve yeni başlayanlara yardımı olur),

Bu önerinizi demiryolcular için seve seve yerine gitiririm.

2. Demiryollarında kullanılan araçların fotoğraflarından seçmeler ve ilgili linkler.

Buda güzel bir öneri fakat bunun için smf ile entegre sistem bulmak lazım. Şu ara yapamam ama uygun vakitte bunuda yapmaya çalışırım.

Sevgi ve saygılarımla..

Türk milleti!

Ne mutlu Türküm diyene!

Ankara, 29 Ekim 1933

Mustafa Kemal ATATÜRK

Çevrimdışı Göçebe (chomez)

• Site Özel Üyesi
« Yanıtla #14 : 05 Mayıs 2012 / 02:08 »
Merhaba yeniden,

Önerilere devam ya da bilgi edinme  ;)

Soru/Cevap köşesi açılabilir mi?

Sitede bir çok konuyla ilgili sorular sorulmuş ve nerdeyse tamamının yanıtları alınmış, bunu gördüm.

Dediğim ise, sitenin hem içeriğini hem de katılımı zenginleştirmek için soru sorulup yanıtının alınmasını kolaylaştırmanın bir yolu yok mu?

Belli bir sürenin sonunda 'Sık Sorulan Sorular' dizini bile açılabilir. Ne dersiniz?

(Konuların çokluğunu, internetten kolaylıkla öğrenilebilecek bilgilerin, bilet fiyatlarının ya da filanca trenin hareket saatlarının, mesleki ve kurumsal bilgilerin sorulabileceğini biliyorum)

Ama ben de ;
1. Kaç tür raylı sistem vardır?
2. Hafif metro nedir?
3. Hat açıklığı nedir, dünyada kaç tür hat açıklığı vardır, hızı etkiler mi?
4. En yokuş demiryolu nerdedir ve ne kadar yokuştur?
5. Ülkemizdeki demiryollarında en yüksek rakım nedir, nerdedir?
6. En yüksek demiryolu köprüsü, ülkemizde ve dünyada, nerdedir ve kaç metredir?
7. Zaman zaman da olsa işletilen buharlı tren ülkemizde var mı, varsa nerede, ne zaman işletiliyor?
8. Rayların/traverslerin altında neden taşlar var, ne işe yararlar? Tramvay hatlarında neden yok?
9. Eskiden rayların arasında 1-2 cm aralık olurdu ve bize bunun demirin genleşmesinden ötürü olduğu söylenmişti! Şimdi uç uca kaynaklanmış, eklenmiş, aralık yok, genleşmeyen demir mi icat edildi :P

ve bunun gibi daha bir çok soruyu sormak ve öğrenmek istiyorum.

Ne dersiniz? Olabilir mi?

Saygılar,

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

SİTE YÖNETİMİNE BİR ÖNERİ Benzer Konular

HIZLI TRENE 13 BİN İSİM ÖNERİSİ
TCDD’nin 13 Mart’ta açılışını yapacağı Ankara-Eskişehir hızlı trenine vatandaşların önerdiği isimler yaratıcılıkta sınır tanımad... Devamı...

Gösterim: 2055 - Yanıt: 0 - Başlatan:Makinist_26/ Kenan ÖZCAN
BÖL , PARÇALA, YÖNET.
 1990 lı yıllarda kamu emekcileri uluslararası  sözleşmelerden dogan haklarını kullanarak   sendika kurma çalışmalarına  başladı... Devamı...

Gösterim: 2576 - Yanıt: 1 - Başlatan:şevket
TCDD YÖNETİMİNDE BÜYÜK DEĞİŞİKLİĞE GİDİLDİ
Edindiğim bilgilere göre TCDD Yönetiminde Daire Başkanları iki daire hariç yer değişikliğine gidildi.Öğrenebilidiğim yerdeğişikl... Devamı...

Gösterim: 14549 - Yanıt: 7 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
TARİHİ İSTASYONLAR İÇİN MÜZE ÖNERİSİ
Tarihi Göztepe İstasyonunu yıkılmaması kadıköy belediyesinin önerisi yazan Haber Türk Gazetesinin 28.05.2014 tarihli yazısı aşağ... Devamı...

Gösterim: 2005 - Yanıt: 0 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
DTD YÖNETİM KURULU TOPLANTISI TEKİRDAĞ'DA YAPILDI
Demiryolu Taşımacılığı Derneği (DTD) Yönetim Kurulu Toplantısı, Tekirdağ'da yapıldı.ASYAPORT'taki toplantıya ilişkin gazeteciler... Devamı...

Gösterim: 1039 - Yanıt: 0 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ