Forum Kuralları - Üyelik Sözleşmesi > İstek ve Öneriler

SİTE YÖNETİMİNE BİR ÖNERİ

(1/4) > >>

yakup:
değerli admin arkadaşlar.rumuzumun yanına baktığımda birde ne göreyim.dalya demişiz ve bunun neticesindede uzman üye sıfatına layık görülmüşüz.bu beni onore etti ve memnunda oldum.fakat bir şey dikkatimi çekti bu konuyu biz başka platformlarda deyaylıca inceledik,değişik ünvanlar olsun sitede diye ama sanki bana ünvanlar biraz yetersiz gibi geldi.her 20 yoruma bir ünvan verildi ve orada kaldı.yani şunu demek istiyorum.benim gibi siteye sonradan katılmış ve 100 civarında yorumla katkıda bulunmaya çalışmış bir üyeyle.benden çok önceleri üye olmuş 350 civarında bir yorumla sitemize katkısı inkar edilemez bir abimiz olan levent DURUSOY abimizin ünvanı aynı.bu bende bir üzüntü ve rahatsızlık yarattı.sizlerden beklentim lütfen bu şekilde katkıda bulunan abilerimizi ve üye arkadaşlarımızıda biraz daha onore ediniz.böyle daha iyi olur kanaatindeyim.selamlar ,saygılar.

yakup:
önerim kabul görmüş herhaldeki abimiz 5 yeşil yıldızlı  uzman üye olmuş.site yönetimine teşekkürler.inşallah ileriye dönük olarak bu hususa gerekli özen gösterilir.selamlar,saygılar.

muhammed:
slm ben burada yeniyim bir türlü yeni mesaj yazma  yeri bulamadım bana yardımcı olurmusunuz tcdd kayseri depo müdürlügünde özürlü işçi olarak calısıyorum saygılarımla

muhammed:
sakaryadan özürlü işçi varmı acaba kayseriye becayiş yapmak isteyen tcdd kayseri depo müdürlügüne

Demirkanat / Kürşad YAVUZ:
Hoşgeldiniz Muhammet Bey,

Sanırım mesaj yazmayı çözmüşsünüz. Cevap ve demeniz yeterli.

Becayişle ilgili konuyu aşağıdaki linter bulabilirsiniz.

http://www.demiryolcuyuz.biz/forum/index.php?topic=311.0

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek