Gönderen Konu: sorunlar sadece paramı  (Okunma sayısı 3404 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hayrettinsef

• Üye
  • **
sorunlar sadece paramı
« : 27 Şubat 2009 / 23:39 »

selamlar. epeyydir yazılan konuları takip etmeye çalışıyorum nedense bütün arkadaşlar işin hep parasalyönünde bütün sıkıntı bence sadece para değil konulara bakarmısınız demiryolcuyuz biz evet malesef demiryolcuyuz biz günün 24 saati demiryolcuyuz biz etrafınıza bir bakının bir gün içinde demiryolcu olmayan kaç kişiye selam veriyorsunuz kısacası özel hayatımız bitmiş sosyal hayatımız bitmiş sadece demiryolcuyuz biz.insanca çalışma şartları isteyen yok kuruma bir bakın 24 saat devam eden işlerde üç vardiya işçi çalıştırılıyor üç vardiyanın başına bir tane sorumlu amir verilip 7/24 hizmet etmesi isteniyor.bence düzelmesi gereken konular paradan önce insan gibi çalışma şartları eve geldiğinde bu günün işini yaptığını bilerek için rahat olmalı telefon çaldığında hadisemi var benimi arıyolar diye için  cızz etmemeli yattığın zaman acaba ararlarsa telefonu duymayzsam diye tedirgin olmamalı evet demiryolcuyuz biz ama insan gibi çalışp insan gibi yaşamak hakkımız değilmi?

Adk System Advertising

selami kozan

• Ziyaretçi
Ynt: sorunlar sadece paramı
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2009 / 11:36 »
Hayrettinşefe sonuna kadar katılıyorum çok doğru söylüyor maalesef demiryolları bizleri bağımlı hale getirdi.işhayatında cumartesi,pazar.bayram,düğün ,gecesi , gündüzü,yağmuru karı kışı,sıcağı olmayan tek işyerleri seyrüseferle ilgili olan işyeri amirleridir.bizler geldik gidiyoruz ama hiç olmazsa bundan sonra düzeltilmelidir diye temenni ediyorum.

Çevrimdışı hayrettinsef

• Üye
  • **
« Yanıtla #2 : 17 Mayıs 2009 / 00:32 »
teşekkürler sayın selami şefim.senden başka cevap gelmediğine göre demekki diğer arkadaşlar durumdan rahatsız değil.sorun sadece para gibi görünüyo burdan. istersen bide sen bak bakalım senin ordanda öölemi görünüyo  ;D zaten akçayada göndermediler ;D

selocan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 22 Haziran 2010 / 13:07 »
   Selam arkadaşlar.ben yeni üye  oldum kusura  bakmayın.söylediklerinizin tamamına katılıyorum.Şuandaki demiryolu politikası az adamla çok iş yapmadır.bir ayada iki kişilik  çalışıp bir kişi maaşı aldığımızı,hafta tatili nedir bilmediğimizi,aile yaşantısı,akraba eş dost ziyaretlerini,çocuklarımızın ve yakın dostlarımızın özel günlerini unuttuğumuzu, yataktan işe  işten  yatağa girdiğimizi çok çok özür diliyorum ama insan onuruna  yakışmayan bir şekilde  çalıştığımızı unutmayalım.maalesef  arkadaşlarımız bile üç kuruşluk menfaatleri karşılığında arkadaşlarını,meslektaşlarını satma durumuna gelmiştir.Ama unutulmamalıki zaman geldiğinde bu arkadaşlarda herşeyin para olmadığını anlayacaklar  ve pişman olacaklardır.

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

sorunlar sadece paramı Benzer Konular

Nasılsa Paramız Bol!
Yeniden yapılanmaya paralel olarak işyerleri ve gayrimenkullere yönelik de sürekli revizyonlar yapılıyor..Binalar tamir ediliyor... Devamı...

Gösterim: 3738 - Yanıt: 8 - Başlatan:Trenci96
Divriği-Çetinkaya arası seyrusefer sorunları
   Divriği-Çetinkaya arası trenler hangi talimatnameye göre işliyor halen anlayamadım!   Sinyal direkleri var, hepsi kırmızı vey... Devamı...

Gösterim: 5752 - Yanıt: 5 - Başlatan:devlet makinisti
TAŞINDI: Divriği-Çetinkaya arası seyrusefer sorunları
Bu konu Tren Trafiği isimli bölüme taşınmıştır. http://www.demiryolcuyuz.biz/forum/divrigicetinkaya-arasi-seyrusefer-sorunlari-t2049.0.html Devamı...

Gösterim: 2434 - Yanıt: 0 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
TCDD iletişim sorunları
2011 yılı...iletişim çagındayız resmi,özel hiçbir kurumun kayıtsız kalamadıgı iletişim konusunda kurumlar kıyasıya rekabet içind... Devamı...

Gösterim: 6947 - Yanıt: 7 - Başlatan:trenren
Sadece 3 Günde 4 Hatlı Demiryolu Köprüsünün Yenisi İle Değiştirilmesi (Video)
Hem karayolu, hemde demiryolu trafiğini sadece 3 gün kapatarak yapılan bir köprü değiştirme video'su aşağıdaki linktedir. İlgili... Devamı...

Gösterim: 1934 - Yanıt: 0 - Başlatan:Ömer Tolga Sümerli