Gönderen Konu: TCDD 2008/4 personel alımını nasıl buluyorsunuz  (Okunma sayısı 3752 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

demiryoluaraçları

• Ziyaretçi

TCDD  personel alım politikasını nasıl buluyorsunuz?

Adk System Advertising

Çevrimdışı vagonrev

• Üye
  • **
Ynt: TCDD 2008/4 personel alımını nasıl buluyorsunuz
« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2009 / 07:52 »

iyi bulmuyorum  bizler işe girerken ilk şart neydi askerlik vs.şimdi bakıyorum kps den eleman geldi askerliğini yapmamış çoğu öğrenci biraz çalıştıktan sonra başka göreve bizim işleri kim yapacak .

z.y

Çevrimdışı Makinist_26/ Kenan ÖZCAN

• Site Özel Üyesi
  • ESKİŞEHİR
« Yanıtla #2 : 28 Ocak 2009 / 08:58 »
Kafadan Atama Olursa Olacağı Bu Zaten Bilmiyormuyuz Sanki Böyle Olacağını Böyle Rutin Sanki Günlük Hayatımızda Devamlı Yaşıyormuşuz Gibi Biliyorduk Böyle Olacağını.
DEMİR YOLLARI MEMLEKETİN KAN DAMARIDIR !!!

polat_yalcin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2009 / 17:18 »
myo az kontenjan ayıırmış           -5 (50%)
myo için yeterli kontenjan ayırmış         -1 (10%)
myo fazla personel ayırmış         -2 (20%)
orta ögretime az personel ayırmış         -2 (20%)
orta ögretime yeterli personel ayırmış         -0 (0%)
orta ögretime fazla personel ayırmış         -0 (0%)

Ben Myo mezunuyum, ortaöğretim mezunlarına verilen kadroda gözüm yok ama adaletsiz bir dağılım olduğu aşina en azından benim için.23 kişilik kadro çok yetersiz ve sadece yardımcı makinist  alınmasında ayrı bir haksızlık, şimdi merak ettiğim ise boş kalan o 19 kişilik kadroyu kime kullandıracakları, umarım buradada bir haksızlığa uğramayız, en azından bölüm dışı kişilere kullandırmasalar bari...

Çevrimdışı mehmet şahin

• Uzman Üye
« Yanıtla #4 : 17 Şubat 2009 / 17:40 »
Bence TCDD bundan sonra 4 yıllık fakülte mezunlarına öncelik vermelidir.

polat_yalcin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 17 Şubat 2009 / 17:49 »
  Tabiki lisans mezunlarınada hak tanınmalı ama benim bahsettiğim kpss4/b kontenjanı ortaöğretim kadrosundan 19 kişilik kadro boş kaldı ortaöğretim mezunların hepsi tercih yapmadığı için ve bildiğim kadarı ile ortaöğretim mezunu kalmadı bu dönem,boş kalan kadroları yine tekniker veya teknisyenlere kulladıracaklar yine tahminimce, ama raylı sistemler teknolojisi mezunlarımı olur yoksa farklı bölümlermi olur onu bilemem !!!

vedalar_26

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 19 Mayıs 2009 / 23:29 »
herkese iyi geceler, sevgili mehmet şahin abicim affınıza sığınarak birşey  söylemek istiyorum.demişsinizya öncelik 4 yıllık fakülte mezunlarına verilmelidir diye ben şu anda anadolu ünv pmyo  raylı sistemler elektrik elektroniği programında okuyorum inş seneye mezunum sonuçta bizde bir yüksek öğrenim görüyoruz ve bu mesleğin eğitimini üniversitede alıyoruz bence öncelik pmyo mezunlarına verilmelidir.polat yalçın arkadasımıza katılıyorum bu sene gerçekten biraz adeletsilik oldu kontejan bakımından ins bundan sonraki atamalarda daha dikkatli ve adaletli bir düzen olur.SAYGILARIMLA..

Çevrimdışı Mechanic

• Üye
  • **
« Yanıtla #7 : 20 Ekim 2009 / 20:23 »
Kasımda yapılıcak olan alımlar hakkında bir bilgisi olan büyüğümüz varmı acaba ?

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

TCDD 2008/4 personel alımını nasıl buluyorsunuz Benzer Konular

TCDD'nin 2008 yılı kurumsal hedefleri
TCDD'nin 2008 yılı kurumsal hedefleriTürkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürü Süleyman Karaman, 2008 yılında ... Devamı...

Gösterim: 3588 - Yanıt: 5 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
TCDD PERSONEL POLİTİKASI
TCDD PERSONEL POLİTİKASI:TCDD’nin yapısal olarak içinde bulunduğu en büyük sıkıntılardan biri de standart bir personel politikas... Devamı...

Gösterim: 18681 - Yanıt: 14 - Başlatan:Trenci96
TCDD Personel Alımı İçin İŞ-KUR İlanları Başladı Son Başvuru 20.12.2010
Değerli arkadaşlarım merhaba,Kolaylık olması açısından bir süredir forumumuzdan ilan linklerini ayrı ayrı vermekteydim. Fakat li... Devamı...

Gösterim: 4795 - Yanıt: 0 - Başlatan:Ömer Tolga Sümerli
TCDD tekrar (yeni)Personel Alacak
                           Raylı sistemler (Meslek Yüksek Okulu ve Meslek Lisesi) Mezunlarına DUYURU[/font] KPSS sonuçlarına gör... Devamı...

Gösterim: 2943 - Yanıt: 1 - Başlatan:machinists
YENİ TCDD PERSONEL POLİTİKASI
             TCDD yönetim geleneginde askeri disiplin ve hiyerarşik yapısını görmek ve hissetmek tüm personelin işe girdigi gün... Devamı...

Gösterim: 3107 - Yanıt: 0 - Başlatan:trenren