Gönderen Konu: TCDD Personeli Değilim, Bir Sorum Olacak?  (Okunma sayısı 3078 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aliali

• Ziyaretçi
TCDD Personeli Değilim, Bir Sorum Olacak?
« : 06 Kasım 2011 / 14:32 »

Arkadaşlar öncelikle hepinizin bayramı mübarek olsun. Ben tren sevdalısı bir kardeşinizim tren parçalarından tutun da üniformalara kadar hayran birisiyim. Hareket amiri şapkası almak istiyorum, bunu bir yerden satın alabilir miyim?

Adk System Advertising

Çevrimdışı temizer44

• Üye
  • **
Ynt: TCDD Personeli Değilim, Bir Sorum Olacak?
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2011 / 17:49 »
arkadasım bizde hareket amiri diye bir görev ve ünvan bulunmamaktadır sanırım hareket memuru şapkasını kastediyorsun. bu şapkayı merkez teşkilatlarmızda malzeme müdürlügünden iategini belirterek temin edebilirsin sanırım.

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

TCDD Personeli Değilim, Bir Sorum Olacak? Benzer Konular

TCDD Güvenlik Personeli Kaçıncı Sınıf Memur
TCDD çalışan kamu görevlilerinin sorunlarına sıkça yer vermekteyim.Ülkemizin olmazsa olmaz kuruluşu olan TCDD Ulu önder Atatürk’... Devamı...

Gösterim: 3671 - Yanıt: 2 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
TCDD personeli ilk defa 109 TL aile yardımı alacak.
Bugüne kadar hiç aile yardımı alamayan TCDD (Tüvasaş,Tülomsaş,Tüdemsaş dahil) ve DHMİ gibi KİT’lerde II sayılı cetvele tabi olar... Devamı...

Gösterim: 4099 - Yanıt: 2 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
TCDD özelleşince personel ne olacak
sevgili büyüklerim ben gişe memuruyum ve bulundugum küçük gara 3 tane torpilzade taşeron elemanı aldılar ve emirlerine beni verd... Devamı...

Gösterim: 3737 - Yanıt: 0 - Başlatan:cufcufcu
TCDD personeli İZBAN'dan ücretsiz yararlansın, önerisinde bulunuldu.
Star Gazetesinin 04 Eylül 2012 tarihli haberi,YOLDER Genel Başkanı Polat'tan öneri , 'TCDD Personeli İZBAN'dan yararlansın.'Demi... Devamı...

Gösterim: 2493 - Yanıt: 0 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Abilerim bir kaç önemli sorum olacak yanıtlayıverin
öncelikle selamun aleykum iyi forumlar herkeseuzun zamandır araştırıyorum küçük bir tren aşığıyım bende şuanda imam hatip lisesi... Devamı...

Gösterim: 2959 - Yanıt: 3 - Başlatan:Ahmet_Halici