Gönderen Konu: TCDD'nin Tüm Projeleri  (Okunma sayısı 2550 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muhammed GEMCİ

• Uzman Üye
TCDD'nin Tüm Projeleri
« : 13 Mayıs 2013 / 17:36 »

Arkadaşlar TCDD'nin 2023 planlarına dahil olan ve şu an yapımı devam eden projeleri konusunda bilgi sahibi olan arkadaşlar bu konuda beni aydınlatırlarsa çok sevineceğim. Şu anda maalesef ki Marmaray, Eskişehir-İstanbul YHT ve Irmak-Zonguldak hattının modernizasyonunu biliyorum yani halim içler acısı gelişmeleri takip edemiyorum.  :'(  :'(  :'(
DEMİR YOLLARI REFAH VE ÜMRAN KAYNAĞIDIR. M. Kemal ATATÜRK

Adk System Advertising

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

TCDD'nin Tüm Projeleri Benzer Konular

Osmanlı Döneminde İstanbul Boğazı Demiryolu Geçişi Projeleri
Osmanlı döneminde hızla büyüyen İstanbul’da özellikle şehrin her iki yakasını birleştirme düşüncesi, 19. yüzyılın başından itiba... Devamı...

Gösterim: 6019 - Yanıt: 2 - Başlatan:Ömer Tolga Sümerli
Ulaştırma Bakanımızdan TCDD Talimat, 12 milyar dolar yatıralım TCDD kara geçsin
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım demiryollarında yıllık 600 milyon YTL’yi bulan zararın sona erdirilmesi için bürokratlarına tal... Devamı...

Gösterim: 4908 - Yanıt: 8 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
TCDD WAP SİTESİ
Günümüzde artık cep telefonu kullanımı oldukça yaygınlaştı ve küçük çocuklarımızın dahi kullandığı bir araç haline geldi..Çoğumu... Devamı...

Gösterim: 9137 - Yanıt: 11 - Başlatan:Trenci96
Gapta demiryolu projeleri için TCDD heyeti Şanlıurfa'da
(TCDD) heyeti, çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere Şanlıurfa'ya geldi.Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları  (TCDD) ... Devamı...

Gösterim: 1760 - Yanıt: 0 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Sn Süleyman Karaman International Railway projeleri anlattı.
2023 yılına kadar sürecek son genişleme aşamasında yüksek hızlı trenler hem İstanbul hem de Ankara’dan İzmir’e ve Antalya dahil ... Devamı...

Gösterim: 2699 - Yanıt: 4 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ