Gönderen Konu: Tekirdağ-Kırklareli ve doğrudan Tekirdağ-Edirne Tren seferleri başlatılmalıdır!  (Okunma sayısı 3389 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı __SHERiFF___

• Emektar Üye

Arkadaşlar artık Tekirdağ ilimize gar yapıldığına göre tren ile otobüs'ün arasıda fazla zaman farkı olmayacağına göre ve Trende daha ucuz olduğundan bence Bu seferlerin konulması gerekmektedir diye düşünüyorum!

Tekirdağ-Edirne aktarmalı olarak var iyi işlekmi bilemiyorum ama Tekirdağ-Kırklareli olmasının çok gerekli olacağını düşünüyorum!

Kırklareli gar'ı yıllardır kapalı!artık hem açmış oluruz hemde kırklareli'nden Tekirdağa karşılıklı olarak günde 8 sefer konulabilirse ve yunanistan'ada giden dostluk ekspresi seferleri başladığı zaman, bağlantı yapması için gidecek olan  2 vagonlu tren konulmasının uygun olacağını düşünüyorum!siz ne dersiniz?

Kırklareli gar'ı 30 yıldır kapalı durumda ama artık yıllardır işlenmeyen hattıda yeniden çalışır bi hat yaparak bi ilke gerçekleştirmiş oluruz :)

Acaba kırklareli demiryolu hattını yeniledilermi acaba?yoksa ray'lar pas tutmuş durumdamı?ama google earth de baktımki yol dümdüz!burada tren 100-120 KM hızla gidebilir!ve Tekirdağ-Kırklareli hattında Trenleri görmek ne güze olur diimi arkidişler?

otobüs 1 saat 30 dk de gidiyor tren ise 2 saatte gider diye tahmin ediyorum ve ucuz olmasıda cabası :) hem o bölgede ekonomiyede iyi katkısı olur!

Tekirdağ'dan kırklareliye günde en az karşılıklı 8 seferin iyi işlek olabileceğinin kanaatindeyim!hatta bu günde karşılıklı olarak 16 seferede çıkabilir!heralde kırklareli-doğanca arası elektrikli değil heralde?oradada Lokomotif değişimi v.s.!sonra oradada elektrifikasyon işlemi v.s.

Bu Kırklareli'den Doğanca (mandıra)'ya kadar yollar yenilendimi?

Muratlıdan alpullu arası yollarda kötü heralde bu yüzden oradada tren yavaş gidiyor heralde baktım google earth den kurp falan yok!orasıda yenilendimi o zaman 1 saat 30 DK olabilir diye düşünüyorum :)

Hatta Tekirdağdan tren kalkar Doğancaya kadar tek vagon sonra dizi'yi ayırırız Yarısı edirne yarısı kırklareli sonra kırklarelinden ve edirneden gelen diziyi doğancada birleştiririz böylece tekirdağa bu da bi güzel tasarruf olur :)

Ne dersiniz bu işe arkidişler?
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2013 / 00:23 Gönderen: __SHERiFF___ »

Adk System Advertising

Çevrimdışı __SHERiFF___

• Emektar Üye

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Tekirdağ-Kırklareli ve doğrudan Tekirdağ-Edirne Tren seferleri başlatılmalıdır! Benzer Konular

Hızlı tren seferleri Eylül’de artacak
TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman yaptığı açıklamada, Ankara-Eskişehir arasında 13 YHT setiyle hizmet verildiğini söyledi. İspa... Devamı...

Gösterim: 2313 - Yanıt: 1 - Başlatan:Trenci96
Tekirdağ - Muratlı arasındaki Demiryolu Projesi
Tekirdağ - Muratlı arasındaki Demiryolu ProjesiTekirdağ - Muratlı arasında daha önce projelendirilmiş olan demiryolu hattı, bu s... Devamı...

Gösterim: 2302 - Yanıt: 1 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Edirne'den Kars'a hızlı tren
Çin’den sağlanacak krediyle Edirne-Kars arasında hızlı trenlerin sefer yapacağı İpek Demiryolu hattı inşa edilecek. Hızlı tren h... Devamı...

Gösterim: 3355 - Yanıt: 4 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
alsancak bandırma tren seferleri
alsancak bandırma 6 eylül ve 17 eylül trenlerinin hareket saatleri 11/06/ 2012 tarihi ile degiştirildi. ege ekspresi seferleri i... Devamı...

Gösterim: 2661 - Yanıt: 0 - Başlatan:bedendili
Tekirdağ Çerkezköy'de Hemzemin Geçitte Kalan Tır'a Tren Çarptı
Makinistler, treni yavaşlatmalarına rağmen TIR'a çarpmaya engel olamadı. Kazada TIR kullanılamaz hale gelirken makinistlerin dik... Devamı...

Gösterim: 1220 - Yanıt: 0 - Başlatan:Ömer Tolga Sümerli