Gönderen Konu: üyeler  (Okunma sayısı 1752 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bedendili

• Uzman Üye
üyeler
« : 11 Ocak 2015 / 09:04 »

Uzun zamandan beri yazı gönderen arkadaşları inceledim bende dahil sanırım hepimiz demir yolcu değiliz.Sayın sümerli,göcebe ve ben başka meslek mensuplarıyız. Gönderilen iletilere bakın tamamına yakını bu kişilere ait.Herhalde demir yolcular tren sohbetlerinden bıktılar. Yada konuşacak anlatacak çok şeyleri var fakat dikkate alınmadığı için yazmıyorlar herhalde.

Yoksa müdürler eleştiri yapılmasını sevmedikleri için eleştiri yapanlar hakkında araştırmada yapıyordur.Forum yöneticisi arkadaşlar bu konuda ne derler acaba.Sayın göçebe demir yolcu olsaydı herhalde devamlı adı gibi göçebe hayatı yaşardı. saygılarımla

Adk System Advertising

Çevrimdışı bedendili

• Uzman Üye
Ynt: üyeler
« Yanıtla #1 : 11 Ocak 2015 / 12:26 »

Sayın Levent Durusoyun 2008 yılında bu konu ile ilgili yazısını okudum.Aradan Yedi yıl geçmiş değişen bir şey olmamış.Bizler burada demir yolunda çalışan işinin uzmanlarından bilgi almak isteriz. Bilgi ve tecrübe lirini bizlerle paylaşırlarsa seviniriz.saygılarımla.
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2015 / 12:28 Gönderen: bedendili »

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter