Gönderen Konu: Veda Zamanı  (Okunma sayısı 4881 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Trenci96

• Site Özel Üyesi
Veda Zamanı
« : 25 Şubat 2011 / 12:11 »

Değerli Demiryolcuyuz.biz üyeleri,
Yaklaşık 3 yıldır bu site ve forumda görev yapmaktayım,başta sitemizin kurucusu Sn. Kürşat Yavuz bey'e bana böyle çok zevkli bir fırsatı tattırdığı için teşekkür ederim.Yine aynı şekilde forumda görevli diğer arkadaşlarımızı,üyelerimizi,yazılarımızı takip eden demiryolcuları sabır ve ilgileri için saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum..
Zaman içerisinde sert ve kırıcı yazılarım da oldu bunun farkındayım ve inanın bunu kasdi olarak yapmış değilim ; forum formatı gereği TCDD ve demiryolculukla ilgili konularda aslında yapıcılık ve iyi niyet adına yazılmış şeylerdir tümü de..Ama yine de haksız olarak itham edildiğine inanan arkadaşlarımız var ise bunların tümünden de özür dilerim,hakkını helal etsinler..
Kürşat bey'e daha önceden belirtmiştim : forumdaki ileti sayım 1000 olduğunda ayrılacağım şeklinde ve bu sayının tamamlanmasına az kaldı.Bunu sizlerle de şimdiden paylaşmak istiyorum çünkü son yazılarımı özellikle ; daha önceki yazılarım hakkında cevap vermem gereken konular olursa buna yönelik değerlendirmek istiyorum,ayrıldıktan sonra böyle bir imaknım olmayacak..Bu yüzden lütfen iletilerimde kafanıza takılan,cevap beklediğiniz mevzular var ise şimdiden yazın ve benim de cevap verebilme imkanım olsun..
Ben de içinizden biriyim biliyorsunuz ve bazı eleştirilere rağmen gerçek kimliğimi burada hiç açıklamadım bunun nedeni ise : Gerçek kimliğimle bu kadar çok ve derin konuları işleyebilmem mümkün olamazdı,yani öyle olunca yazamazdım!Kendimi hedaf tahtası haline sokamazdım ; sonuçta ben burada hiçbir karşılık beklemeksizin sadece demiryolculuk adına yazılar yazdım ve bu yüzden de bir bedel ödemem söz konusu olamazdı!..Ama yazdıklarımda kesinlikle haksız yere birilerini hedaf almak yada yıpratmak gibi bir niyetim asla olmadı ve zaten böyle bir durum mizacıma da tamamen ters düşer..
Forumdaki son yazımda bu konularla ilgili açıklayıcı bir veda yazısı yazacağım ama lütfen şimdiden cevap bulmasını beklediğiniz konular varsa bunu açıkça paylaşın ve ben de cevap verebileyim..
Saygılarımla..

Adk System Advertising

Çevrimdışı Demirkanat / Kürşad YAVUZ

• Administrator
  • Site Özel Üyesi
Ynt: Veda Zamanı
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2011 / 13:18 »
Öncelikle hemen belirteyim, Forum olarak birikiminizden admin ve yazar olarak son derece faydalandık. Emeğiniz için teşekkür ederiz.

Biz emeklileri foruma çağırırken siz önce forumdan emekli oluyorsunuz. :(  Ben demiryolculuktan emekli olmanın mümkün olmadığını düşünüyorum. Sizin, yeni ve tüm demiryolcularla daha uzun yıllar güzel paylaşımlar yapacağınıza inanıyorum.
http://twitter.com/demiryolcuyuz

Türk milleti!

Ebediyete akıp giden her on senede, bu büyük millet bayramını daha büyük şereflerle, saadetlerle, huzur ve refah içinde kutlamanı gönülden dilerim.

Ne mutlu Türküm diyene!

Ankara, 29 Ekim 1933

Mustafa Kemal ATATÜRK

Çevrimdışı Ömer Tolga Sümerli

• Administrator
  • Site Özel Üyesi
« Yanıtla #2 : 25 Şubat 2011 / 15:05 »
Sevgili Kürşad Bey'in yazdıklarının katılmamla birlikte üzüntülerimi belirtmek istiyorum. Umarım kararınızdan cayarsınız.

Saygılarımla.
Çalışmadan, Yorulmadan, Üretmeden Rahat Yaşamak İsteyen Toplumlar, Önce Haysiyetlerini, Sonra Hürriyetlerini, Daha Sonra da İstiklal ve İstikballerinin Kaybederler.
                                                                                                              Mustafa Kemal ATATÜRK

avniyavuz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2011 / 15:13 »
sayın trenci 96 ve değerli üyeler
burada olmamızın ortak paydası hepimizin demiryolu sevdalısı olmamız biribirimizi sevsekte sevmesekde biribirimizin düşüncelerine katılsakta katılmasakta bizler demiryol sevdalılarıyız.
sitenin ilk açıldığı zamanlarını özlüyorum o eski sohbet havasında emeklisiyle çalışanıyla bir fikir etrafında birleşmemize bazen karşı çıkmalarımızla güzel günlerdi şimdi nolduda haftada 1 yazı ayda 2-3 yazı yazılır oldu eski üyelerden ses seda yok nerede atalay bey nerede levent bey nerede yusuf bey birbirimize tahammülümüz bu kadarmı idi veya işlerimiz mi çoğaldı yoksa umursamazmı olduk trenci arkadaşım vedadan bahsediyor neyin vedası neye veda hepimiz birden veda edelim olsun bitsin artık sesiz sakin herşeye razı olan insanlar olalım artık bizi idare eden yöneticilerimiz rahat rahat bildikleri gibi yönetsinler ......az biraz silkinin üzerinizdeki ölü toprağını atın UNUTMAYALIM demiryolları ve TCDD BİZİMLE VAR

koncar52512

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 26 Şubat 2011 / 19:44 »
Büyük Kayıp Olur....
Değerli abicim nereye gidiyorsun.. Doğrusu Yeni gördüm ve şok oldum.. Çok üzüldüm abicim lütfen bir kez daha düşün, düşün ki aramızdan ayrılma. Biz burada aile gibiydik.. Bak geçen sene beni askere gönderdiniz yaptım ve yeniden aranıza döndüm... Beni uğurladınız,yolcu ettiniz bak abi şimdi sağ salim döndüm aranıza... Abi tekrar düşün, tekrar düşün...
Saygılarımla...

Çevrimdışı leventdurusoy

• Site Özel Üyesi
« Yanıtla #5 : 02 Mart 2011 / 23:47 »
Sevgili Dostlar;
Ne olur sitem etmeyin, bişi olduğu yok. Sadece işlerimizin yoğunluğu nedeniyle çok sevdiğimiz ve ellerimizde büyüttüğümüz sitemiz için fazla vakit ayıramıyoruz. Kimseye tahammülsüzlüğümüz yok. hedefimizde kim sede yok. tek ortak derdimiz raylı taşımacılıktır.
Yazın ki yazalım.

Saygı ve sevgiler.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Çevrimdışı leventdurusoy

• Site Özel Üyesi
« Yanıtla #6 : 02 Mart 2011 / 23:54 »
Sevgili Trenci kardeşim;
İnsan ve birey olmanın doğal sonucudur farklı düşünmek. Aynı okuldan mezun olsak da aynı kurum kültürüyle yoğrulsakda bizi biz yapan farklı düşüncelerdir ve bunu da çoğu zaman zenginlik olarak gördük. Sizin bu siteye herkesten çok emeğiniz var. öyle çekip gitmek kabul edilebilir bir davranış değildir. ve bende kabul etmiyorum. Tehdit gibi olmasın ama facebooktan silerim haberiniz olsun. facebook özel kalsın, yerimiz her daim burası olsun. sevgiyle kal sevgili kardeşim.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter