Gönderen Konu: vekalet personele yatakhane ücreti alınması  (Okunma sayısı 2875 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tuncay18

• Emektar Üye
vekalet personele yatakhane ücreti alınması
« : 30 Ağustos 2008 / 10:03 »

1,5 ay Yerköy de vekalet çalıştım bizden yatakhane ücreti alındı .bu uygulama başka yerlerde de var mı?

Adk System Advertising

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

vekalet personele yatakhane ücreti alınması Benzer Konular

YTH-hızlı tren ücreti 5 tl
5 TL'ye hızlı tren keyfi AATCDD, 13 Martta işletmeye açacağı Ankara-Eskişehir hızlı treninin adı "Yüksek Hızlı Tren (YHT)" olara... Devamı...

Gösterim: 4632 - Yanıt: 9 - Başlatan:trenren
VEKALET GÖREVLER
  Sayın meslektaşlarım öğrenmek istediğim bir konu var. Bu kurumda yeni bir çalışanım. Tren teşkil memuru olarak görev yapıyorum... Devamı...

Gösterim: 7682 - Yanıt: 14 - Başlatan:sontrenci
TCDD İletişim Personele Kapatıldı
  TCDD internet sitesine koydugu uyarı ile siteye sadece yolcuların şikayetlerini girebilecegini bildirerek personelin soru görü... Devamı...

Gösterim: 2919 - Yanıt: 0 - Başlatan:trenren
Mobil araçla demiryolundan gitmeme rağmen kilometre ücreti verilmiyor
İşe temmuz 2013 de mobil arac operatörü (işçi) olarak başladım  her ay en az 10 gün ray üzerinden diğer günler de karayolundan g... Devamı...

Gösterim: 1986 - Yanıt: 0 - Başlatan:mobiloperatör
Tüm Personele Duyurulur !
TCDD web sayfası Basın Yayın Müşavirliği tarafından yenilenmiş olup, dün [/size]akşam itibariyle devreye alınmıştır.[/size]Daha ... Devamı...

Gösterim: 8762 - Yanıt: 1 - Başlatan:karesi