Gönderen Konu: yenilenmiş yollar  (Okunma sayısı 1885 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bedendili

• Uzman Üye
yenilenmiş yollar
« : 25 Şubat 2013 / 22:43 »

Hızlı tren başlıklı konuda safak44 yenilenen yolların kısa sürede bozulmasında bahsetmiş. Bu yolların kurplarda oldugundan sözedilmiş. Benim bir istasyonda çektigim fotograf da ki burası Adana yakınlarında ki Durak istasyonu yolun durumunu görüyorsunuz.

Adk System Advertising

safak44

• Ziyaretçi
Ynt: yenilenmiş yollar
« Yanıtla #1 : 28 Şubat 2013 / 21:33 »
hocam ben sorunların  kurplarda olduğundan bahsetmedim yanlış anlaşılma olmuş galiba, bahsettiğiniz yer durak 3 yol olması gerek, istasyon yollarımız ne yazıkki içler acısı durumda siz bide narlı nusaybin arasındaki yolları görün bu resimdeki yolda sorun yok dersiniz emin olun;)

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

yenilenmiş yollar Benzer Konular

Demir yollarında indirim
Ulaştırma bakanlığı bir kanunla şehirlerarası otobüs firmalar ile yapılan seyahatlerde 12 yaşından küçükler ile yaşa bakmaksızın... Devamı...

Gösterim: 4188 - Yanıt: 5 - Başlatan:aferits
Sanal tren yolları - Mine G. Kırıkkanat
22 Temmuz’da yayınlanan “Darbederler Ülkesi” başlıklı yazımda, Türkiye’deki demir yollarının durumunu ve Ankara’yı İstanbul’dan ... Devamı...

Gösterim: 2778 - Yanıt: 4 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Yollar
Türkiye'de yollar bozuk diyenlere... (ektedir) Devamı...

Gösterim: 4343 - Yanıt: 5 - Başlatan:mst
yenilenen yollar
Tcdd de yenilenen yollara baktıgımda ray uzunlukları nerdeyse 3 yada dört katına çıkmış.Hatta bazı yerlerde raylar arasında kayn... Devamı...

Gösterim: 1729 - Yanıt: 1 - Başlatan:bedendili
Devlet Demir Yolları Yasta
Devlet Demir Yolları YastaManisa’nın Salihli ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden 2 kişinin Türkiye Cumhur... Devamı...

Gösterim: 2238 - Yanıt: 1 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ