Gönderen Konu: YOLDER Demiryolu Yapım ve İşletim Personeli Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği  (Okunma sayısı 5252 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer Tolga Sümerli

• Administrator
  • Site Özel Üyesi

Derneğin web sayfası aşağıdadır.
Saygılarımla.

http://www.yolder.org.tr/
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2012 / 17:53 Gönderen: Ömer Tolga Sümerli »
Çalışmadan, Yorulmadan, Üretmeden Rahat Yaşamak İsteyen Toplumlar, Önce Haysiyetlerini, Sonra Hürriyetlerini, Daha Sonra da İstiklal ve İstikballerinin Kaybederler.
                                                                                                              Mustafa Kemal ATATÜRK

Adk System Advertising

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

YOLDER Demiryolu Yapım ve İşletim Personeli Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Benzer Konular

DTD (Demiryolu Taşımacılar Derneği)
Merhaba Demiryolcular;Web sitesinden DTD'yi inceledim. Yük taşımacılığı yapan özel sektör firmalarının taşıma maliyetlerinde eko... Devamı...

Gösterim: 2850 - Yanıt: 0 - Başlatan:leventdurusoy
DTD ( Demiryolu Taşımacılığı Derneği )
TANITIM :Demiryolu Taşımacılığı Derneği (DTD), demiryolu ile yılda 3,5 milyon ton yük taşıyan ve demiryolu taşımacılığının payın... Devamı...

Gösterim: 3860 - Yanıt: 0 - Başlatan:Trenci96
DEKAD ( Demiryolu Katarcılar Derneği)
Tren üzerinde veya katarın tamamlanmasında görev alan personel arasında yardımlaşmanın sağlanması ve kaynaşma, çalışanlar arasın... Devamı...

Gösterim: 10755 - Yanıt: 11 - Başlatan:Trenci96
TCDD personeli ilk defa 109 TL aile yardımı alacak.
Bugüne kadar hiç aile yardımı alamayan TCDD (Tüvasaş,Tülomsaş,Tüdemsaş dahil) ve DHMİ gibi KİT’lerde II sayılı cetvele tabi olar... Devamı...

Gösterim: 4099 - Yanıt: 2 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ
Su Taşkınlarına Dayanıklı Demiryolu Sistemi (Video)
Su taşkınları ve şiddetli olmayan sellerde, balastlı ray sisteminin yaşadığı çökme ve kayma sorunlarına karşı, ilgili firma aşağ... Devamı...

Gösterim: 866 - Yanıt: 0 - Başlatan:Ömer Tolga Sümerli