Gönderen Konu: Yönetimde dengeler bozulmasın  (Okunma sayısı 2067 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ATALAY

• Uzman Üye
  • İNSAN; OKUR, DÜŞÜNÜR, ÜRETİR, PAYLAŞIR
Yönetimde dengeler bozulmasın
« : 27 Aralık 2008 / 23:07 »

Değerli  bir arkadaşımızın  bu günki  yazıs'';Arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama soru sorma devri geçeli çok oldu, devir ayağa kalkma devridir, hesap sorma devridir. Görmüyormusunuz en basiti kurumda olanları; pkk yandaşı köpekler el üstünde tutulup unvan verilirken, yalakalar unvan alırken, Milliyetçi olmasından dolayı sesini yükseltmekten korkmayanlar çok konuşuyor denilip daire daire sürülüyor.

Adamlar arsızca ve yüzsüzce bile bile şerefsizleri baş köşelere oturtuyorlar, yakında kimse korkudan ağzını açamıyacak, hani hakkaniyet, hani İslam Adaleti, hani müslümanlık, daha neyi soracağız Allah aşkına ya ne zaman soracağız bana birileri izah etsin lütfen. (ben biraz kalın kafalıyım herhalde ki! anlamakta zorlanıyorum ya''
        bu yazııyı okuyunca kurumdaki haksızlıkların,yalakalıkların, görevini en iyi yapanlara yapılan zülumların bitmediğini hatta artığını ilgililer unutmasın diye bende ifade etmek istedim.Kurumlarda ,üstten en az beş kademe sayınız,çoğunluğu yalakalıkla makama gelmiştir ve bunlar alt kademedeki yalakalara destek vermektedir.Yalaka olmayıp işini en iy bilenin/yapanın  değerlendirilmesi bir tarafa,sürülerek harcanmöası en büyük zülumdur.Haksızlıklar diz boyu.Bu zülüm en azından ,  kul hakkını  gaspetmek,/adaleti çiğnemek/emeğe değer vermemek/asalakları korumak/kurumu yönetememek/ haksızlık yaparak kuruma zarar vermek/gönül kırmak/işten ve yönetimden nefret ettirmek/ülkeye de ihanet/......vb hatalar zinciri değilmidir.Bu durum yönetimin terörüdür.Teröristleri ;,yaratanda ,mağdurlarda affetmeyecektir.Yanı haksız yere prsonel harcayanlar, hesabını  o dünyadada veremezler.
İNSAN; OKUR,D ÜŞÜNÜR, ÜRETİR, PAYLAŞIR

Adk System Advertising

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yönetimde dengeler bozulmasın Benzer Konular

Değişen dengeler: Avrupa, Ukrayna ve Türkiye
ISTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETIM ÜYESI  MURAT KİRİŞCİ'NİN 01.06.2014 ZAMAN GAZETESİ MAKALESİTürkiye'nin jeopolitik konumu sadece bo... Devamı...

Gösterim: 2127 - Yanıt: 2 - Başlatan:Demirkanat / Kürşad YAVUZ